![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:11, 28 березня 2018 р.
У селі Майстрів Новоград-Волинського району горів цех по копченню риби
![У селі Майстрів Новоград-Волинського району горів цех по копченню риби У селі Майстрів Новоград-Волинського району горів цех по копченню риби](/dist-assets/images/cap.jpg)
27 березня 2018 року виникла пожежа в шлакоблочній будівлі, де розміщений коптильний рибний цех, у селі Майстрів Новоград-Волинського району. Робітники цеху відчули запах диму та побачили дим, який йшов з горища. Спочатку працівники самі загасити пожежу, але їм це не вдалося.
По прибуттю рятувальників на місце пригоди з горища приміщення продовжував йти густий дим. Начальник караулу прийняв рішення про залучення додаткового пожежного автомобіля. Пожежу загасили.
![У селі Майстрів Новоград-Волинського району горів цех по к..., фото-1 У селі Майстрів Новоград-Волинського району горів цех по копченню риби, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при монтажі теплогенеруючого (коптильного) обладнання. Загорілись дерев’яні конструкції, під якими проходили нагрівальні труби.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
13:01, Вчора
live comments feed...