ВРУ прийнятий проект Закону України №6466: До Новограда-Волинського можуть приєднатися навколишні села

Об'єднання громад, Олександр Сукач
Об'єднання громад

Вчора, 3 квітня 2018 року, Верховною Радою України прийнятий проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення» (№6466).

Прийняття законодавцями дуже важливого законопроекту дасть можливість територіальним громадам міст обласного значення приєднуватися до спроможних ОТГ інших територіальних громад без проведення першими виборів до міської ради. Також, закон прирівняв територіальні громади міст обласного значення до спроможних ОТГ. Завдяки прийняттю цього законопроекту буде розблоковано процес приєднання громад до міст обласного значення і вийде на завершальний етап процес добровільного об’єднання територіальних громад.

Новоград-Волинський йде на дуже важливий і позитивний крок – об’єднання з прилеглими селами, даний процес загальмувався, але вказані зміни до законодавства, мають змінити ситуацію та розблокувати процес і нашому регіоні. Наразі попередні консультації про приєднання проводилися  з  Майстрівською сільською радою. Свою зацікавленість висловила й громада Орепівської сільської ради. Не виключене об'єднання і з Наталівською та Суслівською сільськими радами. Але цей процес добровільний і залежитиме також від позиції громад та представників місцевої влади.

Новоград об'єднання громад Закон 6466
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі