У 30-ій бригаді з Новограда-Волинського відбулися змагання з легкоатлетичного кросу

30 бригада, Олександр Сукач
30 бригада

20 квітня 2018 року в 30-й бригаді з Новограда-Волинського відбулися чергові відбіркові змагання, цього разу - з легкоатлетичного кросу. В забігах прийняло участь близько сорока учасників як серед чоловіків, так і жінок.

Про це повідомляє прес-служба 30 ОМБр.

Військовослужбовці змагалися за звання найшвидшого на чотирьох дистанціях: 10 кілометрів, 5, 3 та 1, жінки бігли один кілометр.

"Не зважаючи на сьогоднішню низьку температуру та затяжну зиму, що вплинуло на підготовку, військові спортсмени показали доволі непогані результати, - каже начальник фізичної підготовки та спорту бригади, - але в нас ще є час, щоб підготуватися до змагань серед частин ОК "ПІВНІЧ".

В кращу сторону хочеться відмітити представників гаубичного дивізіону, 3 механізованого батальйону та підрозділу розвідки. Призери та переможці змагань отримали грамоти та медалі відповідно до зайнятих місць, а також - вітаміни в якості заохочення, та квіти - прекрасним спортсменкам.

У 30-ій бригаді з Новограда-Волинського відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, фото-1 У 30-ій бригаді з Новограда-Волинського відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, фото-2 У 30-ій бригаді з Новограда-Волинського відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, фото-3 У 30-ій бригаді з Новограда-Волинського відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, фото-4 У 30-ій бригаді з Новограда-Волинського відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, фото-5 У 30-ій бригаді з Новограда-Волинського відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, фото-6 У 30-ій бригаді з Новограда-Волинського відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, фото-7
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі