![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:29, 8 травня 2018 р.
Надійне джерело
Меморіальну дошку Герою АТО відкрили в Орепах Новоград-Волинського району
![Меморіальну дошку Герою АТО відкрили в Орепах Новоград-Волинського ... Меморіальну дошку Герою АТО відкрили в Орепах Новоград-Волинського району](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Зазвичай в цьому місці, на порозі школи, ми разом із вами святкуємо свято останнього дзвоника, відкриття дитячого табору та інші події. Сьогодні ж зібралися, щоб вшанувати пам’ять молодого хлопчини Владислава Сівашова. Який, як тільки виповнилось 18 років, поїхав боронити східні кордони країни. Проте на жаль не повернувся живим до свої рідних…» - розповів присутнім про свого вихованця директор Орепівської школи Микола Петрук.
«Захід сповнений добра, поваги та пам’яті про людей, що боронять кордони країни. В цій дошці, що висітиме на порозі школи, вічна пам’ять про Героїв, які ціною свого життя будують наше майбутнє» - висловила слова шани Зінаїда Ляхович, заступник голови районної ради, на відкритті пам’ятного знаку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...