У Новограді-Волинському відбулось зовнішнє оцінювання з біології

ЗНО
ЗНО

4 червня на базі НВК, ЗОШ № 6 відбулось проведення зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Зареєструвалися на ЗНО 512 осіб. Участь брали 489 осіб (96 %). Результати ЗНО зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до закладів вищої освіти в цьому році, а також за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація з шкільного курсу.На виконання сертифікаційної роботи з біології відведено 120 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті - 48. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, - 80.Сертифікаційна робота містила завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності («логічні пари»), завдання з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Таблиця переведення тестових балів з біології у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів буде опублікована за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО. Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації своїх випускників.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО, яка триватиме з 02 по 11 липня 2018 року.

Наталія МАРЧЕНКО,методист інформаційно-методичного центру

Новоград ЗНО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі