• Головна
  • Чергові розбірки під час розлучення в Новограді-Волинському, не обійшлися без "активної" участі поліцейських
16:15, 27 червня 2018 р.
Надійне джерело

Чергові розбірки під час розлучення в Новограді-Волинському, не обійшлися без "активної" участі поліцейських

Розлучення

Розлучення

Схоже на теренах Новоград-Волинщини розпалюється чергова скандальна ситуація й цього разу не обійшлося без активної (чи то пасивної) участі поліцейських. Як кажуть люди: "Сімейний горщик завжди кипить". Так і в нашій ситуації. Чоловік постійно на довготривалих заробітках, жінка вдома з дитиною. По звичному сценарію шлюб "тріщить по швах" і ситуація доходить до розлучення. Мало кому вдається з дорослих розійтися полюбовно при розлучені, особливо коли є що ділити (мається на увазі майно нажите під час шлюбу). Зазвичай всі суперечки між подружжям вирішуються в суді, але на практиці в дію йде й "тяжка артилерія": корисні знайомства, гроші та влада. Наша новоградська поліція, поміж інших справ, також знаходить час, щоб взяти участь в подібних конфліктних ситуаціях. Чи не так?

На розгляді в Новоград-Волинському ВП знаходиться заява Трушківського О.П., про те, що 5 червня 2018 року працівники місцевої поліції разом з батьками чоловіка його доньки без вмотивованого рішення суду зайшли в квартиру, де вона проживала разом з сином. Вказана квартира була придбана у шлюбі спільно подружжям. В присутності працівників поліції батьки чоловіка в грубій формі "випровадили" жінку разом з сином з квартири При цьому, як вказує заявник, мати чоловіка, грубо зірвала

сережки з вух його доньки і забрала мобільний телефон, технічний паспорт на квартиру та ключі від авто. Після чого із застосування насильства жінку випровадили з її квартири.

Заявник наголошує на тому, що представники поліції мовчки спостерігали за цим дійством.

Ситуація досить звична для нашої держави. Правий той, у кого більше прав. Але наразі жінка готова відстоювати свої права: написано заяви про неправомірність дій працівників поліції та протиправних дій близьких родичів, які безпосередньо брали участь у події.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
29 червня 2018 р., 09:32
1: " А ты как здесь оказался?" Це запитання до поліцейських, в діях поліцейських є ознаки злочину - перевищення службових обовязків. 2.Дід і баба на очах свого рідного внука скоюють дії, які травмують психіку 6-річного внука. При цьому скоюють ряд злочинів: грабіх (зірвали золоті прикраси, відібрали мобільний телефон, ключі від авто, документи на авто), самоуправство (змінили замки на вхідних дверях квартири, позбавили потерпілу права користуватися власністю), причинення тілесних ушкоджень (кваліфікується залежно від тяжкості злочинів). 3. А що прокурор? чи відкрито кримінальні провадження відносно працівників поліції? КПК чітко передбачає обовязок прокурора протягом 24 годин відкрити кримінальне провадження і внести відомості до ЄДР та розпочати розслідування.
Оголошення
live comments feed...