• Головна
  • "Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів" реалізує соціальний проект
16:56, 6 липня 2018 р.

"Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів" реалізує соціальний проект

"Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів" реалізує соціальний проект «Зміцнення міжнародних контактів між організаціями інвалідів України та Білорусі для спільних рішень у сфері інтеграції людей з інвалідністю в спорті і туризмі». Він став можливим завдяки Програмі територіального співробітництва країн Східного партнерства (EaPTC) «Білорусь-Україна», що фінансується за рахунок Європейського союзу.

Проект має декілька етапів реалізації, а саме: налагодження інтеграції осіб з інвалідністю в спорт, шляхом створення клубного руху (клубь«Фрідом»), налагодження інтеграції осіб з інвалідністю в туризм (це туристичні сплави по річці Уборть), також проведення в клубі просвітницької діяльності, надання правової підтримки та багато іншого!

Житомирські обласні змагання серед осіб з інвалідністю - подія, котра буде проводитися ще раз повторно через кілька місяців, він проводиться в рамках клубного руху. Його ціль - пропаганда здорового способу життя та спорту.

Якщо маєте інтерес до проекту, ознайомтеся за посиланнями: 
Якщо маєте додаткові запитання - звертайтеся за контактним номером 0969795100 або пишіть на електронну адресу [email protected].
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...