"Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів" реалізує соціальний проект

"Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів" реалізує соціальний проект «Зміцнення міжнародних контактів між організаціями інвалідів України та Білорусі для спільних рішень у сфері інтеграції людей з інвалідністю в спорті і туризмі». Він став можливим завдяки Програмі територіального співробітництва країн Східного партнерства (EaPTC) «Білорусь-Україна», що фінансується за рахунок Європейського союзу.

Проект має декілька етапів реалізації, а саме: налагодження інтеграції осіб з інвалідністю в спорт, шляхом створення клубного руху (клубь«Фрідом»), налагодження інтеграції осіб з інвалідністю в туризм (це туристичні сплави по річці Уборть), також проведення в клубі просвітницької діяльності, надання правової підтримки та багато іншого!

Житомирські обласні змагання серед осіб з інвалідністю - подія, котра буде проводитися ще раз повторно через кілька місяців, він проводиться в рамках клубного руху. Його ціль - пропаганда здорового способу життя та спорту.

Якщо маєте інтерес до проекту, ознайомтеся за посиланнями: 
Якщо маєте додаткові запитання - звертайтеся за контактним номером 0969795100 або пишіть на електронну адресу [email protected].
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі