![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:11, 9 липня 2018 р.
Понад 34 тис. доз вакцин від кору зберігається в Житомирській області, – УОЗ
![Понад 34 тис. доз вакцин від кору зберігається в Житомирській облас... Понад 34 тис. доз вакцин від кору зберігається в Житомирській області, – УОЗ](/dist-assets/images/cap.jpg)
Всі медичні заклади забезпечені вакцинами від кору – понад 34 тис. доз зберігається в Житомирській області.
Про це повідомляє начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров’я ОДА Сергій Березовський, – зазначається на сайті УОЗ.
«На даний час за оперативними даними залишки вакцини ПРІОРИКС в лікувально-профілактичних закладах складають 26 тис. доз. В резерві на «Базі спеціального медичного постачання» Житомирської обласної ради зберігається більше 8000 доз цієї вакцини. Усі лікувально-профілактичні заклади Житомирщини в повній мірі забезпечені вакциною ПРІОРИКС, якою проводиться щеплення від кору, паротиту та краснухи згідно календаря профілактичних щеплень», – зазначає Сергій Березовський.
Управління охорони здоров’я ОДА закликає батьків захистити своїх дітей та зробити їм профілактичне щеплення проти кору в тому разі, якщо вони не отримали щеплення згідно з календарем.
Нагадаємо, станом на 5 липня у Бердичівському районі на кір захворіли діти, які контактували з хворою багатодітною родиною.
27 червня в багатодітній родині з Бердичівського району на кір захворіли 8 дітей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
1
10:06, 19 липня
50
16:29, Вчора
151
19:31, 24 липня
live comments feed...