• Головна
  • Меблева фабрика «Мірт» - новоград-волинський виробник із світовим іменем
10:29, 10 липня 2018 р.

Меблева фабрика «Мірт» - новоград-волинський виробник із світовим іменем

Меблева фабрика «Мірт» - новоград-волинський виробник із світовим іменем

Меблева фабрика "Мірт", що діє у місті Новограді-Волинському вже не одне десятиліття - унікальне підприємство, що володіє сучасною технічною і технологічною базою для виготовлення ексклюзивних меблів. Вишуканість дизайну, ручна робота, екзотична деревина і висока якість – визначальні якості цього бренду.

Меблева фабрика «Мірт» - новоград-волинський виробник із світовим іменем, фото-1

З короткого технічного опису роботи підприємства. Виробництво меблів має замкнутий цикл - від заготівлі та розпилювання деревини до готового виробу. Все починається з розробки зразків меблів дизайнерсько-конструкторським відділом. Надалі дослідні зразки виносяться на розгляд експертної комісії. І тільки після цього починається процес виробництва.

Особлива увага приділяється оброблювальним роботам, найбільш важливим і відповідальним, і тому контролюються безпосередньо засновником фабрики – генеральним директором Олександром Миколайовичем Ющенком. Уся продукція ПП «Меблева фабрика «Мірт»виготовляється тільки з натуральних, високоякісних і екологічно чистих матеріалів. Використання новітнього і передового обладнання провідних німецьких та італійських компаній в поєднанні з інноваційними технологіями гарантує найвищу якість всієї продукції фабрики, а вміле використання екзотичних видів шпону, виконаних вручну різьблених елементів та позолоти надає виробам вишуканого, багатого неповторного вигляду.

Меблева фабрика «Мірт» - новоград-волинський виробник із світовим іменем, фото-2
44518_5b4413be98792.jpg

44518_5b4413be98792.jpg

44516_5b4413bab79ea.jpg

44516_5b4413bab79ea.jpg

Підприємство, що є одним з найпотужніших наповнювачів місцевого бюджету, має підстави називатися молодим, бо було засноване у 1991 році. Однак завдяки безперервній роботі над удосконаленням і поліпшенням якості, застосуванню кращих світових технологій здобуло заслужене визнання у найрізноманітніших номінаціях як постійний учасник міжнародної виставці «Київ Експо Меблі»:

·2002 рік - диплом «Кращий дизайн в класичному стилі» за набір меблів для спальні «Анжеліка»;

·2003 рік - кришталева піраміда і диплом в номінації «Кращий кабінет» за кабінет «Віконт»;

·2003 рік – всеукраїнський знак якості «Вища проба»;

·2004 рік - кришталева піраміда і диплом в номінації «Кращий кабінет» за кабінет «Сенатор»;

·2005 рік - диплом «Зразок дизайну і майстерність виконання» за кабінет «Консул»;

·2005 рік - кришталева піраміда і диплом в номінації «Кращі меблі для спальні» за набір меблів для спальні «Кароліна»;

·2006 рік - кришталева піраміда і диплом в номінації «Кращий кабінет» за кабінет «Йорк»;

·2007 рік - кришталева піраміда і диплом в номінації «Кращі меблі для спальні» за набір меблів для спальні «Глорія»;

·2008 рік - кришталева піраміда і диплом в номінації «Кращі меблі для столових» за набір меблів для столових «Глорія»;

Має новоградський «Мірт» визнання і міжнародного рівня:

·2005 рік – міжнародна нагорода «Золотий Меркурій» за значний внесок в розвиток економіки України таміжнародні інтеграційні процеси;

·2005 рік -диплом «Кращий дизайн кабінету» за кабінет «Сенатор» на міжнародній виставці«Мебель» (Росія);

·2011 рік – диплом «Кращий дизайн стенда» на виставці INTEREBUDEXPO;

·2014 рік - диплом «Кращий дизайн стенда» на виставці InterBuildExpro.

·2016 рік - Диплом за кращий дизайн стенду на виставці AstanaBuild Kazakhstan та Диплом за кращий дебют на виставці KazBuild Almaty

Визнано меблеву фабрику «Кращим підприємством України у деревообробній промисловості» у 2005, 2007, а у 2014 р. «Мірт» нагороджено Всеукраїнським знаком якості «Вища проба».

Найкраще про якість роботи підприємства у світлі ринкових відносин свідчить клієнтська база: з 1991 року компанія ПП «Меблева фабрика «Мірт» облаштувала понад 1000 приватних об’єктів (будинки, вілли, апартаменти) впливових і успішних людей України, країн ближнього і дальнього зарубіжжя.

Цікаво знати, що компанія ПП «Меблева фабрика «Мірт» брала також участь у оформленні інтер’єрів таких об’єктів як Адміністрація Президента України, Національна академія наук України, Резиденція Президента України, пам’ятник архітектури «Будинок з химерами», Міністерство фінансів України, Посольство Грузії в Україні, Укрінюрколегія, готель InterContinentalKiev, готель FairmontGrandHotelKiev, готель Autograph (мережа Marriott), готель «Коруна», офісно-готельний комплекс «Рів’єра», банк «Аркада», корпорація «УкрАВТО», ювелірний салон GOLD, ПАТ «НафтоГазБуд-Україна», ресторани «Адермон», «Мелагра», «Ефенді»(Берлін, Німеччина); гольф-клуб, резиденція Президента, ресторан «Царская охота» (Казахстан).

Сьогодення фабрики «Мірт». Амбіції стати найкращим, постійнепрагнення до досконалості, використання передових технологій таобладнання, атакожзапрошення доспівпраці відомих італійськихмайстрів, дозволилипідприємству стати єдиним усвоємуродівиробникоммеблів, дверей, вікон та предметівінтер’єру насправдіпреміум рівня, середкраїн колишнього СНД.

У виробництві використовуються тільки натуральні,високоякісні та екологічно чисті матеріали:масиви черешні, горіха, клена, дуба,а також шпон екзотичних порід дерева, натуральний перламутр. Асортимент продукції:спальні, вітальні, кабінети, кухні, бібліотеки, двері, сходи, конференц – столи, підвісні стелі, оздоблення інтер'єрів.

На сьогодні продукція меблевої фабрики добре відома в Україні, Європі, Казахстані, Об’єднанихАрабських Еміратах, Саудівській Аравії, Азербайджані, Катарі, Росії, Білорусії.

Колектив фабрики – потужний, високопродуктивний, на сьогодні налічує понад 300 фахівців різних спеціальностей. Середнійвікпрацівників -35-40 років, багато з них прийшли на фабрику після закінчення регіональних професійних ліцеїв та училищ. Що стосується заробітної плати, то все залежить від рівня фахового досвіду і бажання працювати. Скажімо, якщо працівник-початківець отримує мінімальну платню – відповідно до ступеня початкових навичок і досвіду роботи, то з часом він має можливість навчатися безпосередньо на виробництві, удосконалювати свої вміння, набуває досвіду – і, відповідно, має підстави для отримання вищого окладу та надбавок.

Варто зазначити, що підприємство запрошує на роботу молодих працівників, для яких надає і необхідну для здобуття спеціальності допомогу, і створює умови для стажування й практики. Тобто стати працівником брендового підприємства при бажанні можна, і це не є проблемою для новоград-волинців та жителів навколишніх населених пунктів. Працюють тут також високо досвідчені фахівці з інших міст. Саме ж підприємство дійсно є одним із тих, ким може гордитися наш край – і по якості продукції, і по стабільній роботі, і по оптимістичних прогнозах на майбутнє як стабільний роботодавець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #Меблевафабрика"Мірт" #підприємство #робота #працівники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...