• Головна
  • Литвин VS Мельника: "Старому лису" наступають на хвоста
19:11, 17 липня 2018 р.
Надійне джерело

Литвин VS Мельника: "Старому лису" наступають на хвоста

Схоже на політичній арені Новоград-Волинщини сходить нова «політична зірка», яка спровокує боротьбу місцевих еліт за владу та місце на майбутніх парламентських виборах. А чинному народному депутату обраному по 65 мажоритарному округу в Житомирській області - Володимиру Литвину вже наступає на п'яти досить серйозний претендент.

Мова піде про депутата Житомирської обласної ради Мельника Віктора Сергійовича, який нині очолює Городницький лісгосп на Новоград-Волинщині. Ще близько року тому пан Мельник почав серйозно готувати підґрунтя для подальшої можливої участі у парламентських виборах. Що дає підстави робити висновки про його парламентські амбіції. Перебуваючи в лавах президентського блоку «Солідарність», який має розгалужену мережу, він забезпечив один з необхідних елементів для подальшої успішної участі у виборах. Звичайно, що для цього потрібно й чимало грошей. Вибори - справа не з дешевих.

«Сьогодні, щоб балотуватися в парламент, потрібно мати 3-5 мільйонів доларів. Щоб керувати регіоном, потрібно ще більше», – повідомив депутат від партії «Блоку Петра Порошенко » Мустафа Найєм на саміті YES в Києві.

Ліс – справа темна. І при недолугості чинного законодавства в сфері його обігу, відсутності дієвого контролю з боку правоохоронних органів, можна припустити, він може дати необхідний матеріальний ресурс для майбутніх виборів для керівника потужного підприємства в лісовій галузі Новоград-Волинського району. Ще одним з найважливіших елементів виборів є контроль чи наявність власних медіа-ресурсів. На місцевому рівні "промельниківську" позицію у друкованих засобах масової інформації взяла на себе газета «Час плюс». Що й не дивно, враховуючи конфлікт з Литвинами за газету «Час Полісся» Л. Гембарською, відокремлення редакції та створення нової газети «Час плюс». Також очевидну підтримку пана Мельника забезпечуватиме місцева газета «Лесин край», яка, після так званого роздержавлення, потрапила під оперативний контроль близького оточення пана Мельника. Заздалегідь, не маючи власного популярного інтернет-ресурсу подбали і про це. Вказана редакція отримала грант на розробку і впровадження інтернет-сайту. Поки що «Усе про місто і район», а далі платформа для забезпечення інформаційної підтримки кандидата та ще деяких високопосадовців Новоград-Волинського району, вже зважаючи на їх власні амбіції.

А що тоді пан Литвин? Ну звісно чинному депутату ВРУ, потрапити до наступної каденції дещо простіше. Але як завжди у житті буває, діючий переможець чи лідер дещо розслабляється, перестає підтримувати певний тонус, який допомагає триматися у кріслі. Так, на даний час литвинівська «Народна партія», нагадує скоріш якийсь клуб за інтересами, де її представники збираються лише на вибори. У партії відсутня системна робота на регіональному рівні, за винятком, мабуть, депутатів, які її представляють на рівні місцевих рад. Але цього не достатньо. У Новограді-Волинському є доволі активні політні сили, які працюють за голоси мабутніх виборців і в міжвиборчий період. Постійно нагадуючи про себе в різноманітних акціях та заходах . На медійному просторі все також не зовсім гладко. Друковані ЗМІ, які забезпечуватимуть інформаційну підтримку Володимира Литвина, не самі популярні в регіоні, а їх утримання обходиться в «копієчку». Хоча син нардепа - Іван Литвин активізував роботу в цьому напрямку, але дещо з запізненням. Року до виборів для виведення в ТОП інформ-ресурсів явно за мало. Отже, з друкованих ЗМІ підконтрольні Литвину місцеві газети «Час Полісся» та «Поліські новини», під знаком запитанням газета «Звягель», прямого контролю над її редакцією Литвин не має, і схоже позиція підтримки залежатиме від позиції її власника, хоча кожна з редакцій не відмовиться підзаробити, на виборах продавши любому з кандидатів рекламні площі. В Інтернеті Литвин теж активізувався, перероблено сайт газети «Час Полісся», точніше передерто з нашого ресурсу, але наближеність дизайнів популярними ресурси не робить. Пропагандиську інтернет-сторінку відвідувачі швидко розкусять і її чекатиме доля одноіменної газети. "Дешева лапша за ваші гроші", яку проштовхують на ринок користуючись домовленостям з керівниками держорганів, установ та організацій через примусову виписку газет. Щодо грошей на вибори, то тут зрозуміло у Володимира Литвина все ОК. Влада та гроші, речі нерозривно пов’язані між собою.

Хто слідкує за подіями у місті Новограді-Волинському та районі, мав би вже зрозуміти, що передвиборні перегони вже розпочалася і в них вже вкладаються чималі ресурси. Як приклад, минулий фестиваль Lesya Grand Fest, який проводився за фінансової підтримки Віктора Мельника. Схоже цього разу боротьба за «тепле» депутатське місце розгориться не на жарт. І старому лису української політики, як доволі часто називають в ЗМІ В. Литвина, можуть наступити на хвоста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, звичайно, Україні потрібна єдина незалежна церква
74,3%
Ні, мене влаштовує нинішній поділ
21,8%
Я не православний, мені все одно
3,9%
#Новоград #Литвин #Мельник #вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...