• Головна
  • У Новограді-Волинському відбулась виїзна нарада на КП «Шляхрембуд»
18:25, 23 липня 2018 р.

У Новограді-Волинському відбулась виїзна нарада на КП «Шляхрембуд»

У Новограді-Волинському відбулась виїзна нарада на КП «Шляхрембуд»

23 липня 2018 року міський голова Віктор Весельський за участі заступника міського голови Анатолія Легенчука, т.в.о. начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Сергія Тимощука, голів постійних комісій та депутатських фракцій міської ради здійснив виїзну нараду на комунальне підприємство міської ради «Шляхрембуд».

СвÑÑлина вÑд ÐовогÑад-ÐолинÑÑка мÑÑÑка Ñада.

СвÑÑлина вÑд ÐовогÑад-ÐолинÑÑка мÑÑÑка Ñада.

Перед початком засідання очільник міста виконав приємну місію, вручивши привітальний лист та Почесну грамоту Новоград-Волинської міської ради депутату, голові постійної комісії з питань міського бюджету та комунальної власності Ігорю Юшманову за активну депутатську діяльність, сприяння економічному і соціальному розвитку міста, активну участь у житті територіальної громади та з нагоди 50-річчя від Дня народження.

Зазначимо, що КП «Шляхрембуд» було створено на підставі рішення 16-ї сесії міської ради шостого скликання від 25.04.2013 року з метою будівництва, ремонту, утримання комунальних доріг та тротуарів, мереж дощової каналізації та огороджувальних конструкцій (турнікетів). Однак, у зв’язку із щорічною збитковістю діяльності підприємства, постало питання про його реформування.

Як зазначив на початку наради заступник міського голови Анатолій Легенчук, відповідно до розпорядження міського голови від 12.06.2018 № 138(о) «Про оптимізацію структури виконавчих органів міської ради та підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Новограда-Волинського», посадовим особам виконавчих органів міської ради спільно з постійними комісіями міської ради було доручено вивчити дані питання. 27 червня відбулись відповідні наради, що стосувалися галузі житлово-комунального господарства. Тоді ж було опрацьовано питання щодо переформатування діяльності комунального підприємства міської ради «Шляхрембуд» та вирішено переглянути статут підприємства. Як варіант розглядалася можливість передачі на баланс КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» техніки, що знаходиться на балансі КП «Шляхрембуд», з метою розширення функцій комунального підприємства міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс».

Повернувшись до зазначеного питання під час першої погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного 24-ї сесії міської ради сьомого скликання, депутатами було запропоновано детально розібратися у ситуації провівши засідання з даного приводу безпосередньо на підприємстві, де проаналізувати стан фінансово-господарських справ та ще раз опрацювати питання щодо подальшого функціонування КП «Шляхрембуд».

У результаті виїзної наради її учасники дійшли висновку, що підприємство має бути збережено. Міським головою Віктором Весельським дано доручення управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради впродовж поточного тижня провести збір пропозицій щодо кандидатури нового директора комунального підприємства, управлінця з чітким баченням виходу підприємства із кризової ситуації.

Наступне засідання, у ході якого буде розглянуто конкретні напрацювання у даному напрямку та прийнято остаточне рішення щодо подальшої долі КП «Шляхрембуд», попередньо заплановано провести у другій половині наступного вівторка.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #засідання #комісія #«Шляхрембуд» #підприємство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...