• Головна
  • Новоград-Волинська місцева прокуратура цьогоріч забезпечила участь у розгляді судами 24-х справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією
15:46, 25 липня 2018 р.

Новоград-Волинська місцева прокуратура цьогоріч забезпечила участь у розгляді судами 24-х справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією

Новоград-Волинська місцева прокуратура цьогоріч забезпечила участь у розгляді судами 24-х справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з кор...

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою, як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції, здійснюється систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин, а також постійно забезпечується участь у судах під час розгляду адміністративних протоколів щодо вчинених правопорушень такої категорії.

Зокрема, з початку року працівниками Новоград-Волинської місцевої прокуратури забезпечено обов’язкову участь при розгляді судами 24 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Про це повідомила керівник Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галина Пилипчук.

Керівник місцевої прокуратури зауважила, що протягом цього року в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування виявили порушення вимог антикорупційного законодавства щодо неподання та несвоєчасного подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, своєчасності повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, порушення обмеження щодо суміщення та сумісництва з іншими видами діяльності, а також порушення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

«Установлено, що депутати Орепівської, Великогорбашівської, Кам’яномайданської сільських рад Новоград-Волинського району порушили вимоги та обмеження, передбачені антикорупційним законодавством, а саме, не вжили заходів щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Усупереч інтересам держави та територіальної громади, депутати до початку роботи сесії та безпосередньо на засіданні сесії не повідомляли у встановленому законом порядку депутатський корпус та сільських голів про наявність у них реального конфлікту інтересів між їхніми депутатськими повноваженнями та приватними інтересами близьких родичів. Натомість особисто брали участь у голосуванні при вирішенні сесією земельних питань на свою користь та на користь близьких родичів», - навела конкретні факти Галина Пилипчук.

Прокурор також повідомила, що з метою виявлення причин та умов, що призвели до вчинення пов’язаного з корупцією правопорушення або невиконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», місцевою прокуратурою, в порядку ч.3 ст.65 Закону, внесено 11 подань, які розглянуто та задоволено, до дисциплінарної відповідальності притягнуто п’ять посадових осіб.

 «Крім цього, під час опрацювання відомостей із публічних джерел державних органів, єдиних державних реєстрів, інформацій органів влади та органів місцевого самоврядування, нами встановлено 46 фактів вчинення посадовцями адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Усі матеріали перевірок скеровано до Управління захисту економіки в області для вирішення питання про складання стосовно винних осіб протоколів про адміністративне правопорушення», - доповнила Галина Пилипчук, підсумувавши, що протидія корупції є одним з пріоритетних напрямів роботи і перебуває на постійному контролі місцевої прокуратури.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #прокуратура #корупція #злочин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...