Знову будівельний скандал: Міноборони розриває договори з фірмою, яка будує гуртожитки для військовослужбовців у Новограді-Волинському

Знову будівельний скандал: Міноборони розриває договори з фірмою, яка будує гуртожитки для військовослужбовців у Новограді-Волинському, 04141.com.ua

Міністерство оборони проводить процедуру розривання договорів з рядом будівельних фірм, які не повномк обсязі виконують своїх зобов'язань зі будівництва гуртожитків, а за виявленими фактами грубого порушення термінів підрядникам здійснено нарахування штрафів санкцій на суму понад 1 мільйон гривень.

Про це під час проведення брифінгу в прес-центрі МОУ розповів полковник Олександр Чергінець.

Зокрема він повідомив про конкретні випадки невиконання суб'єктами господарювання взятих на себе зобов'язань. Зокрема, ТОВ "Перша будівельно-монтажна група" укладені 13 договорів підряду, з яких по 10 об'єктам роботи виконуються із запізненням з вини суб'єкта господарювання. Міноборони готує документи на розірвання договорів по 2 об'єктах у місті Новограді-Волинському.

Нагадаємо, що за дорученням Президента України Петра Порошенка на Житомирщині вже будується 8 гуртожитків для 1000 військовослужбовців.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі