![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:55, 6 серпня 2018 р.
У Лабораторному центрі повідомили, що питна вода в Новоград-Волинькому районі не відповідає нормам
![У Лабораторному центрі повідомили, що питна вода в Новоград-Волиньк... У Лабораторному центрі повідомили, що питна вода в Новоград-Волинькому районі не відповідає нормам](/dist-assets/images/cap.jpg)
ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснив моніторинг здійснив лабораторні дослідження в системах централізованого водопостачання(водопроводах) з метою встановлення відповідності якості води, що подається населенню, санітарним нормам та правилам.
В результаті здійснених досліджень встановлено, що в Новоград-Волинському районі 100% води у водопроводах, з яких відбирались зразки питної води, не відповідають вимогам санітарних норм.
За вказаним випадком виявлених відхилень від нормативних показників щодо якості питної води повідомлили власника та балансоутримувача водопроводів, а також місцеві органи виконавчої влади і самоврядування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
51
11:58, 19 липня
16:26, 22 липня
31
live comments feed...