• Головна
  • Туристичний маршрут «Древлянські гради» пройде через Новоград-Волинський
10:36, 20 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Туристичний маршрут «Древлянські гради» пройде через Новоград-Волинський

Туристичний маршрут «Древлянські гради» пройде через Новоград-Волинський

Фахівці з туристичної галузі, краєзнавці та археологи зустрілися в Олевську задля обміну досвідом та включення видатних місць Олевщини до туристичного маршруту "Древлянські гради".

В Олевську відбулась зустріч (обмін досвідом) щодо туристичних маршрутів.

На запрошення міського голови Олега Омельчука приїхали директор Державного підприємства «Науково-дослідний центр «Охоронна археологічна служба України» Інституту археології НАН України Антон Корвін-Піотровський, начальник відділу культурно-мистецьких установ та охорони культурної спадщини управління культури Житомирської ОДА Неоніла Кучеренко, головний науковий співробітник КЗ «Житомирський краєзнавчий музей» Житомирської обласної ради Олександр Тарабукін, начальник відділу муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування Новоград-Волинської міської ради Тетяна Забродіна, директор Новоград-Волинського краєзнавчого музею Олена Жовтюк, директор Малинського краєзнавчого музею Василь Тимошенко та інші.

Після частування гостей трав’яним чаєм, міський голова Олег Омельчук привітав археологів Андрія Петраускаса, начальника Житомирської археологічної експедиції, та Антона Корвіна-Піотровського з професійним святом.

Туристичний маршрут «Древлянські гради» пройде через Новоград-Волинський, фото-1

Було обговорено ряд питань, серед яких ініціювання розгляду в Житомирській обласній раді питання створення туристичного маршруту «Древлянські гради», пошук фінансування для реалізації проектів створення туристичних продуктів, правове забезпечення підприємництва у сфері туристичних послуг.

Гості даної зустрічі були вражені існуючим потенціалом Олевщини, вони зазначили, що, розвиваючи туристичні маршрути на місцях, є можливість стати дійсно привабливими для туристів. А із забезпеченням відповідних умов є шанс залучити й іноземних туристів.

«Що необхідно зробити? Відповідну інфраструктуру! Тому що ми з вами розуміємо, що без інфраструктури турист не приїде. Починаючи від елементарних речей, починаючи з дороги, реклами. Також нам потрібна державна підтримка і підтримка області», – повідомив Василь Тимошенко.

Туристичний маршрут «Древлянські гради» пройде через Новоград-Волинський, фото-2

Маршрут «Древлянські гради» пройде містами Малин, Коростень, Овруч, Олевськ, Новоград-Волинський, Житомир, Коростишів та Радомишль. Наразі вже виготовлений буклет із картою та описом кожного міста. Загальна площа такого маршруту становить близько 700 кілометрів. Розробники пропонують «проїхатись» ним за 2 дні.

Туристичний маршрут «Древлянські гради» пройде через Новоград-Волинський, фото-3

По завершенню обговорень на урочищі «Бабина гора» всі запрошені відправилися до Кам’яного села, де їм провели екскурсію вчитель історії Олевської гімназії Іван Корнійчук та головний спеціаліст відділу економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності міської ради Юрій Халімончук.

Туристичний маршрут «Древлянські гради» пройде через Новоград-Волинський, фото-4
Туристичний маршрут «Древлянські гради» пройде через Новоград-Волинський, фото-5
Туристичний маршрут «Древлянські гради» пройде через Новоград-Волинський, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...