![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:41, 31 серпня 2018 р.
На Житомирщині стартував соціальний проект телефонного сповіщення про зникнення дитини
![На Житомирщині стартував соціальний проект телефонного сповіщення п... На Житомирщині стартував соціальний проект телефонного сповіщення про зникнення дитини](/dist-assets/images/cap.jpg)
31 серпня у Головному управлінні Нацполіції області розповіли про запровадження системи «Пошук дітей». Це спільний проект поліції та ПрАТ «Київстар» з оперативного інформування користувачів мобільної мережі про зникнення неповнолітніх. Житомирщина стала одинадцятим регіоном, де започатковано подібну методику оповіщення.
Про запровадження інноваційних технологій в роботі поліції присутнім на брифінгу розповів начальник ГУНП В’ячеслав Печененко.
Такі спільні з мобільною мережею заходи мають чітку соціальну спрямованість і для нас підтримка у пошуку зниклих дітей дуже цінна і важлива, - сказав керівник поліції регіону. – Кількість неповнолітніх, які з тих чи інших причин безвісно зникали, у порівняні з минулим роком збільшилась на 60%. Ми сподіваємось, що оператине поширення інформації про дитину допоможе не лише швидко її розшукати, а й якоюсь мірою убезпечити та захистити.
Відтак з 31 серпня компанія розпочала практичні заходи для реалізації проекту «Пошук дітей» у Житомирській області.
- За час реалізації цієї системи, а вона стартувала близько року тому, компанією було розіслано 60 смс-сповіщень відповідного змісту. Ми щасливі від того, що усі діти були знайдені і повернуті додому. Водночас користувачами цієї послуги сьогодні уже є 15 млн українців в 11 областях, і лише 0,06% з них відмовились від отримання повідомлень про розшук. Це свідчить про небайдужість людей до таких ситуацій, - розповіла менеджер зв’язків з громадськістю ПрАТ «Київстар» Анастасія Ковтун.
Алгоритм системи «Пошук дітей» наступний: поліцейські збирають всю необхідні відомості про зниклу дитину та за письмовим дозволом рідних направляють їх до інформаційного сервісу «Київстар». У свою чергу, мобільний оператор робить смс-розсилку абонентам, які знаходяться у радіусі 1-3 км від місця пропажі дитини, з основними даними про зниклу та інтернет-посиланням на більш детальний опис.
Повідомлення громадян про виявлення дітей, схожих за прикметами на розшукуваних, прийматимуться за номером «102». При цьому дані абонентів не персоналізовані, а їх номери телефонів не передаватимуться третім особам.
Керівник відділу ювенальної превенції ГУНП Наталія Гончарук розповіла, що упродовж 2018 до відділів і відділень поліції Житомирщини надійшли 217 повідомлень про зникнення дітей. Нині усі вони розшукані. А серед причин подібних ситуацій - неналежний догляд за дітьми, конфлікти з батьками або опікунами і схильність неповнолітніх до мандрів.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...