• Головна
  • Керівнику "водоканалу" Аллі Левицькій оголосили догану
13:34, 11 вересня 2018 р.
Надійне джерело

Керівнику "водоканалу" Аллі Левицькій оголосили догану

Догана

Догана

Схоже очільник міста Новограда-Волинського вирішив понизити "градус" обурення мешканців міста, з приводу ситуації з водопостачанням в місті. 

Начальника комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства Левицьку Аллу Петрівну притягнули до дисциплінарного стягнення.

Згідно з розпорядженням міського голови Віктора Весельського від 10.09.2018р. № 320(к) "Про оголошення догани"Левицькій А.П., керуючись пунктами 10, 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, статями 147, 1471 Кодексу Законів про працю України, рішенням міської ради від 23.12.2016 №225 „Про порядок призначення керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Новограда-Волинського“, враховуючи підпункти „в“, „є“ пункту 4.3 контракту від 19 серпня 2017 року з начальником комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ Левицькою А.П., подання начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Богданчука О.В., пункт 3.1. рішення міської ради від 06.08.2018 №547 „Про звіти посадових осіб, причетних до ситуації, що склалася з водопостачанням в місті, яка призвела до додаткового виділення коштів з міського бюджету“, за неналежне виконання службових обов’язків прийнято рішення:

- Притягнути Левицьку Аллу Петрівну, начальника комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ до дисциплінарної відповідальності та оголосити догану.

Слід зазначити, що відсутність оперативності у прийняті кадрових рішень з боку міського голови Віктора Весельського до очільниці комунального підприємства Алли Левицької, безпосередньо вплинуло на рейтинг останнього. Що також дало можливість та підстави групі місцевих політиків ставити перед мешканцями міста та депутатами Новоград-Волинської міської ради питання про його доцільність перебування на посаді міського голови. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...