• Головна
  • Урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника у Новоград-Волинській ЦМРА №217
17:58, 14 вересня 2018 р.

Урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника у Новоград-Волинській ЦМРА №217

Урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника у Новоград-Волинській ЦМРА №217

Напередодні професійного свята, 14 вересня 2018 року у Новоград-Волинській центральній міськрайонній аптеці №217 відбулись урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника. 

Представників фармацевтичної галузі привітали начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак, заступник начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Галина Барашовець, а також головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» Інна Вошко. 

СвÑÑлина вÑд ÐовогÑад-ÐолинÑÑка мÑÑÑка Ñада.

СвÑÑлина вÑд ÐовогÑад-ÐолинÑÑка мÑÑÑка Ñада.

Посадовці побажали їм невичерпності сил і завзяття, добробуту, тепла і щастя в домівках, а також зазначили, що бути фармацевтом це щодня й щогодини піклуватися про здоров’я людей, тому що ні в якій іншій сфері ціна помилки не такою високою. І ті, хто виробляє ліки, і ті, хто їх реалізує, всі вони виконують найважливіше соціальне завдання. 

СвÑÑлина вÑд ÐовогÑад-ÐолинÑÑка мÑÑÑка Ñада.

СвÑÑлина вÑд ÐовогÑад-ÐолинÑÑка мÑÑÑка Ñада.

Начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак вручив привітальний лист від імені міського голови Віктора Весельського завідувачці Підприємством Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217 Анні Ганношиній. 

Крім того, за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди Дня фармацевтичного працівника Почесні грамоти Новоград-Волинської міської ради отримали: 

1. Веселик Наталія Миколаївна, завідувачка аптекою №212 Підприємства Новоград-Волинська міськрайонна аптека №217; 

2. Мельник Людмила Вікторівна, завідувачка відділом готових лікарських форм Підприємства Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217; 

3. Пузовик Марина Володимирівна, заступник завідувачки рецептурно-виробничим відділом Підприємства Новоград-Волинська міськрайонна аптека №217. 

Відділ інформації та зв’язків 

з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #аптека #фармацевт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...