Новоград-Волинський хлібозавод оновив автопарк в кредит під 0%

Новоград-Волинський хлібозавод оновив автопарк в кредит під 0%

Цього року п'ять підприємств Житомирщини отримали фінансову підтримку пов'язану з розвитком підприємництва ві Житомирської облдержадміністрації. Один з суб'єктів господарської діяльності, який долучився допрограми ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод», яким керує Сергій Портянко.

Очільник підприємства має велике задоволення від отриманого результату, адже вдалося оновити застарілий парк транспортних засобів. Підприємство взяло в кредит техніку, але жодний відсотків сплачувати не буде. Вивільнені оборотні кошти, які мали йти на погашення процентів по кредиту, будуть надалі інвестуватися в розвиток підприємства. Сергій Федорович дав високу оцінку заходам направленим на допомогу малому та середньому бізнесу.

Читайте також: Курси англійської та польської мов та переклад документів у Новограді-Волинському.

«Я дуже підтримую таку позицію влади допомагати бізнесу у їх розвитку. Адже не лише я отримую позитивний результат нарощування обсягів виробництва, а це й створення додаткових робочих місць, і збільшення бюджетних надходжень коштом ПДФО, військового збору. Чесно кажучи, фінансова допомога від Житомирської облдержадміністрації на рік пришвидшила процес розвитку нашого підприємства. Ми замінили хлібні автомобілі ГАЗ-53 на «ГАЗель». І це не лише оновлення машин, а й значна економія пального. Якщо раніше один ГАЗон витрачав майже 28 літрів пального на 100 км, то зараз це 17 літрів на таку ж відстань», підсумував Сергій Портянко.

ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» - найбільший виробник хліба у місті Новограді-Волинському та районі. На даний час підприємство здійснює процес по збільшенню обсягів виробництва продукції та здійснює підготовку бізнес-плану й заявки до Мінагрополітики України, від якого планується отримати компенсацію банківської ставки наподальший розвиток компанії.

Новоград-Волинський хлібзавод
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі