• Головна
  • Відкрито нове приміщення Палацу дітей та молоді у Новограді-Волинському
18:47, 4 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Відкрито нове приміщення Палацу дітей та молоді у Новограді-Волинському

Відкрито нове приміщення Палацу дітей та молоді у Новограді-Волинському

4 жовтня 2018 року у Новограді-Волинському відбулась визначна подія – відкриття нового приміщення Палацу дітей та молоді.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь очільник міста, депутати міської ради, керівники закладів освіти міста, меценати та спонсори, вихованці Палацу дітей та молоді та їх батьки, запрошені гості.

Про це повідомляє відділ інформації та зв’язків з громадськістю Новоград-Волинської міської ради.

Розпочалося дійство з яскравого музичного виступу стипендіата міського голови, володаря Гран-прі всеукраїнської олімпіади «Голос країни», призера та переможця всеукраїнських та обласних фестивалів-конкурсів Вікторії Шампур.

Вітаючи з цією приємною подією, Віктор Леонідович відмітив:

«Два роки тому до мене звернулись від Батьківської ради та директор Палацу дітей та молоді Ольга Добровольна із проханням сприяти у пошуку нового приміщення для Палацу. В зверненні йшлося про проблеми з аварійним станом старої будівлі по вул. Гетьмана Сагайдачного, про відсутність прилеглої території для тренувань, небезпечний перехід через перехрестя біля міжнародної траси, неможливість реалізації багатьох проектів позашкільного закладу – флагману сучасної освіти України, а також невідповідність цього приміщення стандартам виховання дітей. Невідповідний стан старого приміщення, в порівнянні з високим рівнем надання позашкільних освітніх послуг - був очевидним. Тому мною на рівні Києва і було піднято питання про передачу приміщення Управління статистики. Це рішення підтримали депутати та члени виконкому міської ради. Але процес передачі ускладнювався тим, що приміщення Управління статистики перебувало у державній власності. За рік нам при підтримці Єханурова Юрія Івановича вдалося отримати майно з державної в комунальну власність міста із подальшою передачею для Палацу дітей та молоді. 16 травня 2018 року виконавчий комітет міської ради затвердив рішення про передачу даного майна. Вже наступного дня відбулась зустріч батьків, колективу Палацу дітей та молоді із заступником міського голови Оксаною Василівною Гвозденко, начальником управління освіти і науки міської ради Тетяною Володимирівною Ващук з метою обговорення проблем розміщення Палацу дітей та молоді в новому приміщенні. Проблеми дійсно були - будівля по вулиці Князів Острозьких – де з 1975 року розміщувалося Управління статистики - потребувало значних ремонтних робіт. Всі розуміли, що до 1-го вересня провести роботи, без закладених для цього коштів, майже неможливо. Пройшло три місяці. 15 вересня Палац дітей та молоді згідно Положення про позашкільну освіту розпочав навчальний рік в капітально відремонтованому приміщенні. Неймовірними зусиллями колективу на чолі із директором Ольгою Добровольною, з допомогою батьків, депутатів, виконавчих органів міської ради, спонсорів та всіх небайдужих людей міста, вдалось зробити неможливе – перетворити занедбану будівлю в сучасний заклад нової української освіти, зо що їм безмежна вдячність.Здійснилась дитяча мрія багатьох поколінь міста – мати можливість розвивати свої здібності, проводити змістовно дозвілля в приміщенні, яке відповідає сучасним вимогам».

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у проведення ремонтних робіт в приміщенні закладу та з нагоди відкриття нового приміщення Палацу дітей та молоді Віктор Леонідович вручив Подяки міського голови:
- Челядіній Наталії Борисівні, методисту Палацу дітей та молоді;
- Антоновій Мирославі Василівні, керівнику гуртка Палацу дітей та молоді;
- Багінському Євгену Володимировичу, сторожу Палацу дітей та молоді.

Крім того, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук за вагомий внесок у створенні комфортних умов для проведення освітнього процесу в новому приміщенні вручила колективу закладу Подяку від управління та мультимедійний пристрій.

Багато слів вдячності в цей день було адресовано директору закладу позашкільної освіти Ользі Добровольній, міській владі, депутатам обласної та міської рад, управлінню освіти і науки міської ради, батькам вихованців, батьківській і піклувальній радам, меценатам і спонсорам за співпрацю, допомогу, підтримку і значний внесок у повноцінне функціонування нового приміщення Палацу дітей та молоді. Також під час урочистостей лунали музичні вітання і від вихованців закладу.

Кульмінацією свята стало перерізання символічної стрічки. Затим почесні гості разом з вихованцями закладу та їхніми батьками оглянули нові кімнати. Ознайомлення проходило у формі квесту. Для присутніх було продемонстровано відео-презентацію про діяльність Палацу дітей та молоді, організовано спільне виконання гімну закладу та флешмоб. У кімнатах закладу усі бажаючі мали нагоду взяти участь у майстер-класах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, потрібно повернути історичну назву місту Звягель
35,2%
Ні, потрібно залишити Новоград-Волинський
62,8%
Мені байдуже
2,1%
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...