Депутата Новоград-Волинської районної ради оштрафували за вчинення корупційного правопорушення

Депутата Новоград-Волинської районної ради оштрафували за вчинення корупційного правопорушення

Співробітниками УЗЕ в Житомирській області задокументований факт вчинення корупційного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, по якому Новоград-Волинським міськрайонним судом Житомирської області винесено відповідну Постанову.

Так, з протоколу про вчинення адмінправопорушення відомо, що депутат Новоград-Волинської районної ради, будучи суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення, після продажу автомобіля марки «Hyundai Tucson», 2010 року випуску, за 303320 гривень, у десятиденний строк з моменту отримання доходу, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (тобто суму доходу, що перевищує 80 000 грн.), письмово не повідомив про це Національне агентство з питань запобігання корупції, шляхом внесення відомостей до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Судом депутата Новоград-Волинської районної ради визнано винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП та накладено штраф у сумі 1700 гривень, також з нього буде стягнуто на користь держави судовий збір в розмірі 352,40 гривні.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі