• Головна
  • Нові правила нарахування "дитячих грошей": хто і скільки отримає (ВІДЕО)
14:13, 9 жовтня 2018 р.

Нові правила нарахування "дитячих грошей": хто і скільки отримає (ВІДЕО)

Нові правила нарахування "дитячих грошей": хто і скільки отримає (ВІДЕО)

Уряд анонсував зміну порядку виплат при народженні дитини та під час перебування матері у відпустці по догляду за дитиною.

У Законі сказано, що декретні виплати повинні становити не менше 25% прожиткового мінімуму. А оскільки вже з наступного року планується підвищити прожитковий мінімум з 1762 грн до 1921 грн, то мінімальні виплати на дітей також зростуть. 

Якщо жінка працювала до настання вагітності і пологів, то вона може претендувати на свою заробітну плату у повному обсязі. Експерти розповіли про механізм виплат, які стануть актуальними із 2019 року. 

Спочатку виплачується перша частина однією сумою, яка становить 20 320 грн, а другу частинину батьки отримуватимуть щомісяця протягом трьох років. Уцілому за цей час батьки отримають 30 960 грн. Тобто, щомісяця на дитину надходитиме 860 грн. Експерти також назвали список документів, які потрібні для того, щоб оформити допомогу. Оригінал паспорта та копії сторінок, на яких особиста інформація людини, на яку оформляються "дитячі гроші". 

Свідоцтво про народження дитини та його копія. 

Клопотання про нарахування виплати на дитину. 

Виписка з реквізитами банку, у якому відкрито рахунок для отримання виплат. 

До речі, виплати можна оформити на матір, батька, усиновлювача, опікуна, родича, тобто практично будь-яку людину, яка дійсно буде займатися доглядом та вихованням дитини до 3-х років. Додаткову допомогу матерям-одиначкам можна отримати, тільки якщо доходи матері (і всіх, хто проживає з нею на одній житловій площі) не дотягують до прожиткового мінімуму. В такому випадку їй щомісяця виплачуватимуть: 

за дитину до 6 років 1492 грн 

за дитину від 6 до 18 років 1860 грн 

за дитину від 18 до 23 років 1762 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Допомога #народження #дитина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...