Вчитель Ліцею №11 з Новограда-Волинського Андрійчук О.Л. увійшла у Топ-50 кращих учителів України

Вчитель Ліцею №11 з Новограда-Волинського Андрійчук О.Л. увійшла у Топ-50 кращих учителів України

Global Teacher Prize Ukraine - це щорічна національна премія для вчителів - агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства та підкреслити роль педагогів у розбудові незалежної України, привернути увагу суспільства до важливості освіти, підняти престиж та популяризувати професію вчителя в Україні, надихнути на використання сучасних методик, долучити українських учителів до світової освітянської спільноти .

Цьогоріч педагоги Ліцею №11 Микитенко Л.С. (початкові класи), Андрійчук О.Л. (історія, правознавство, художня культура) стали учасниками конкурсу GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE. Андрійчук О.Л. увійшла у Топ-50 кращих учителів України.

Кожен із учасників конкурсу – справжній маг, який щодня робить дива. І чари вчителя – це значно більше, ніж звичайний помах паличкою! Вони залишаються з дітьми назавжди й змінюють життя. Учителі додають новизни цьому світові: змішують яскраві фарби, знаходять нове їх поєднання, комбінують форми. Завдяки педагогам діти знають, що не існує нічого неможливого.

Урочиста церемонія нагородження головних чарівників і чарівниць країни Global Teacher Prize Ukraine - 2018 відбулася 7 жовтня, в театрі імені Івана Франка. До привітань долучився президент України, відомі співаки та музичні гурти.

МИКИТЕНКО Л.С., учасник конкурсу Global Teacher Prize Ukraine

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі