У Новограді-Волинському відбулись навчання у сфері цивільного захисту

У Новограді-Волинському відбулись навчання у сфері цивільного захисту, Олександр Сукач

19 жовтня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулись навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією здійснення заходів з питань цивільного захисту, які провели викладачі навчально-методичного центру м.Житомир.


Навчання здійснювалось відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.10.2013 року № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту».


Основною мета навчання – набуття та систематичне оновлення спеціальних знань, умінь і навичок з питань цивільного захисту. Особи керівного складу та фахівці органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у перший рік призначення на посаду і періодично один раз на три – п’ять років зобов’язані проходити функціональне навчання.
Під час навчання присутні обговорили основні положення Кодексу цивільного захисту України, інших прийнятих законодавчих актів, порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій тощо.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі