![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
17:02, 22 жовтня 2018 р.
Надійне джерело
У Новограді-Волинському відбувся круглий стіл для ОСББ міста на тему: «Енергоефективні заходи у житловому секторі»
![У Новограді-Волинському відбувся круглий стіл для ОСББ міста на тем... У Новограді-Волинському відбувся круглий стіл для ОСББ міста на тему: «Енергоефективні заходи у житловому секторі»](/dist-assets/images/cap.jpg)
22 жовтня 2018 року в рамках загальноміської акції «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському» відбувся круглий стіл для ОСББ міста на тему: «Енергоефективні заходи у житловому секторі» за участі виконавчого директора Асоціації «Енергоефективні міста України» Святослава Павлюка та спеціаліста з розвитку проектів термомодернізації в житловому секторі компанії «Данфосс ТОВ» (м.Київ) Олександра Гута.
Про це повідомляє відділ інформації та зв’язків з громадськістю Новоград-Волинської міської ради.
Під час круглого столу обговорювали способи прискорення реалізації проектів у сфері енергоефективності, особливо термомодернізації житлового сектору, створення для ОСББ можливостей для отримання фінансування енергоефективних заходів у своїх будинках, що згодом призведе до зменшення рахунків мешканців за енергоносії.
Виконавчий директор Асоціації "Енергоефективні міста України" Святослав Павлюк презентував керівникам ОСББ Новограда-Волинського напрацювання в сфері «зеленого» енергоспоживання в житловому секторі. Тим часом, спеціаліст з розвитку проектів термомодернізації в житловому секторі компанії «Данфосс ТОВ» Олександр Гут розповів про регулювання системи опалення, що тягне за собою зменшення плати за опалення.
Між тим, одним з головних меседжів круглого столу стала теза про те, що ОСББ мають можливість встановлювати свої правила гри: взяти під контроль фінансові витрати будинку, організувати ефективну систему управління і стати відповідальним власником.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Де Ви познайомилися зі своїм нинішнім партнером (дружиною / чоловіком, хлопцем / дівчиною)?
проголосували 292 відвідувачів
В школі
10,3%
В університеті / інституті / коледжі
14,7%
На роботі (включаючи стажування, відрядження)
21,9%
Онлайн (сайти знайомств, соцмережі, інше)
18,8%
Хоббі та волонтерство (спільноти, курси, школи, гуртки за інтересами)
1,0%
Подорожі та відпочинок
12,3%
Ресторан, бар, кафе, кіно, театр
16,1%
Церква
3,1%
Професійні свахи
1,7%
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
00:50, 15 липня
1
13:19, 13 липня
live comments feed...