Військовослужбовці 30-ої окремої механізованої бригади проводять навчання

Військовослужбовці 30-ої окремої механізованої бригади проводять навчання, Олександр Сукач

Не стихають стрільба та вибухи на військовому полігоні 30-ої окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького. Військовослужбовці військової служби за контрактом спільно з бійцями оперативного резерву 1-ої черги відпрацьовують дії механізованого підрозділу в наступі.

Заклали імітаційні міни, для імітації зривів (підривів). Починається рух, починаються перші вибухи. Солдати заходять в окопи починаються другі вибухи. Потім з окопів виходять відстрілялися, будемо підводити їх ближче чим треба потім вибухи"- розповів сапер Ігор Петренко.

На бойових машинах піхоти військові висуваються на бойові позиції. Вже там зістрибують з бронемашин та під їх прикриттям ведуть наступ. Після чого займають ще одну вогневу позицію, звідки ведуть вогонь по умовному противнику.

Третій етап завершальний. Під прикриттям димових шашок військовослужбовці завершують наступ.

Завдання було поставлене знищити противника. Виконати вправу - зайняти оборону відділенням та наступати. Ми спушуємося з БМП. БМП відкриває вогонь по машині противника (по мішенях), далі ми доходимо до червоного рубежу, займаємо позицію в обороні в окопах, відстрілюємося від ворога. Далі займаємо позицію за БМП і на ходу ведемо вогонь і знищуємо противника" - розказав резервіст Валерій Жипило.

Володимир Михайліцький командир взводу, повідомив, що резервісти виконують поставлену задачу, але в них мало практики, оскільки вони прийшли на місяць, а цього не зовсім достатньо.

Триває черговий етап бойових стрільб, проводяться бойові стрільби в наступі. До навчань залучені, як резервісти, так і військовослужбовці контрактної служби" - повідомив прес-офіцер 30 ОМБр Іван Бордюг.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі