• У Новограді-Волинському ФК "Полісся" перемагає закарпатський "Минай" в заключному домашньому матчі 2018 року. ВІДЕО
09:39, 5 листопада 2018 р.

У неділю, 4 листопада, житомирський ФК "Полісся" в надважливому матчі зумів мінімально обіграти одного з фаворитів ІІ ліги - закарпатський "Минай". Матч відбувся на стадіоні "Авангард" у Новограді-Волинському.

У Новограді-Волинському ФК "Полісся" перемагає закарпатський "Минай" в заключному домашньому матчі 2018 року. ВІДЕО, фото-1

Єдиний і вирішальний гол у ворота суперника забив на 21 хвилині головний бомбардир "жовто-зелених" Вадим Шаврін.

Здобуті три очки дозволили нашій команді наздогнати минайців в турнірній таблиці і розділити з ними 1-2 місце.

ІІ ліга України сезону 2018/19

16 тур, 4 листопада, Новоград-Волинський

Полісся (Житомир) - ФК Минай (Закарпаття) - 1:0 (1:0)

Гол: Шаврін, 21

Полісся: Литвиненко, Чередніченко, Ходуля, Іванов, Поручинський, Сокуренко, Недоля (Кузнєцов), Галенков (Суханов), Шаврін (Демчик), Захаревич, Семчук (Міщенко)

Минай: Мелашенко, Минайленко (Нурієв), Кобін, Ощипко, Стасюк, Беца, Гавриленко, Лобода (Шпак), Пиняшко (Федак), Смокоровський (Капустей), Гегедош

Попередження: Семчук, Галенков, Шаврін, Суханов, Литвиненко – Ощипко, Беца, Гегедош

Арбітр: О. Сахно (Київська обл.)

Наступний і заключний поєдинок перед зимовою перервою "жовто-зелені" зіграють на виїзді проти борщагівської "Чайки". І сам цей поєдинок визначить, з якого місця житомиряни підуть на канікули.