• Головна
  • У Городниці покращиться якість води з кінця 2018 року
19:05, 13 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Городниці покращиться якість води з кінця 2018 року

У Городниці покращиться якість води з кінця 2018 року

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації оголошує про проведення допорогових закупівель Prozorro згідно з чинним законодавством України. Про це повідомляє безкоштовний сайт тендерів ua-tenders.com

Згідно з оголошенням, розміщеним по посиланню http://www.ua-tenders.com/tender/1663806/, планується технічне переоснащення станції водопідготовки в смт. Городниця Новоград-Волинського району Житомирської області.

26 грудня 2016 року в рамках адміністративно-територіальної реформи утворилася Городницька селищна об'єднана територіальна громада. До складу громади входить 12 населених пунктів з центром в смт. Городниця.

Чисельність населення Городницького селищної ради становить: 7667 чоловік.

За рахунок бюджету органів місцевого самоврядування міститься 5 загальноосвітніх шкіл та 4 дошкільних дитячих навчальних закладів. В даний час витрати Городницького селищної ради на освіту не забезпечують потребу навчальних закладів на підтримку і розвиток існуючої матеріально-технічної бази установ. Фінансування з місцевого бюджету направляється тільки на проведення невідкладних ремонтних робіт на окремих об'єктах.

На території селищної ради в смт. Городниця функціонує організація, яка надає жителям селища, а також комунальним і приватним установам послуги з водопостачання та водовідведення - ТОВ «Віра - 1». Всього підприємство обслуговує 313 домогосподарств населення, опорну школу, два дитячих садки, приміщення будинку культури, адмінбудівлі, близько двадцяти торгових об'єктів (магазини, кафе).

В даний час якість питної води централізованого водопостачання в смт. Городниця не відповідає стандартам ДСТУ7525 діє до: 2014: вміст заліза в питній воді значно перевищує норму. Причиною є значна зношеність обладнання систем водопідготовки через непроведення протягом тривалого часу капітального ремонту та заміни зношеного обладнання з-за відсутності коштів. Водопровідна система в селищі Городниця була введена в експлуатацію в 1978 році.

Городницький селищна рада кілька років чекала фінансування через участь в програмі «Вода Україні». Крім того, значний вміст заліза (іржа) в воді впливає на здоров'я жителів селища, значно прискорює знос всієї системи водопостачання селища, вихід з ладу побутових і промислових приладів, пов'язаних з використанням води і значно підвищує аварійність всієї системи водопостачання. Приміщення станції водопідготовки також потребує ремонту. Разом з тим, на станції водопідготовки використовується морально застаріле енергоємне обладнання, яке нерідко виходить з ладу. Для підвищення якості питної води, зниження рівня аварійності роботи і підвищення енергоефективності станції водопідготовки, необхідно провести наступні заходи:

1. Провести демонтаж зношеного і застарілого обладнання станції водопідготовки.

2.Закупити необхідне обладнання.

3. Провести ремонт приміщень станції водопідготовки.

4. Виконати монтаж обладнання та пуско-налагоджувальні роботи.

Очікувана вартість робіт і закупівля необхідного обладнання обійдеться в 1 316 684 гривень.

Проведення технічного переоснащення обладнання станції водопідготовки дозволить забезпечити жителів селища якісною питною водою, підніме рівень безперебійного забезпечення питною водою жителів селища, зробить селище більш комфортним для проживання його мешканців та підвищить соціально-економічну привабливість регіону. Впровадження сучасного енергоефективного обладнання дозволить заощадити споживання електроенергії і відповідно зменшить витрати на водопідготовку підприємства по водопостачанню.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій - 19 листопада 2018 року. Дата проведення електронних торгів очікується.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Городниця #вода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...