• Головна
  • У Новоград-Волинському медичному коледжі відбувся конкурс «Студент року -2018»
20:55, 18 листопада 2018 р.

У Новоград-Волинському медичному коледжі відбувся конкурс «Студент року -2018»

У Новоград-Волинському медичному коледжі відбувся конкурс «Студент року -2018»

Вже стало гарною традицією проведення в медичному коледжі розважального конкурсу «Студент року». Напередодні Міжнародного дня студента в закладі відбувся традиційний професійний конкурс «Студент року -2018». Загальноколеджний захід проводився з метою підтримки обдарованої й талановитої молоді, стимулювання розвитку її наукового і творчого потенціалу та відзначення кращих студентів закладу, підвищення рівня професійної підготовки студентів;  створення умов для самореалізації особистості та формування організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результати своєї праці.

Критеріями відбору були: особливі здобутки та досягнення у різних сферах студентського життя, участь науково-дослідній роботі,  громадська активність та високі успіхи у навчанні.

Змагання в цьому році відбулося надзвичайне: на сцену вийшли сильні, неповторні особистості, справжні  лідери. Це  студенти ІV курсу відділень «Лікувальна справа» та «Сестринська справа»: Лук’янчук Анастасія, група С/74; Вигівська Людмила, група Л/34; Юхимович Віталій, група Л/33; Корбут Катерина, група С/75; Стретович Олена, група Л/36; Шадріна Олена, група Л/33.

До складу журі було обрано викладачів-професіоналів, а саме: Боришкевич Аллу Петрівну, викладача інфектології; Карпук Світлану Миколаївну, викладача внутрішньої медицини; Лашевич Ольгу Олександрівну, викладача інформатики; Малиновську Марину Василівну,  викладача математики. Головою компетентного журі був Скаковський Віталій Євгенович, завідуючий навчально-виробничою практикою.

Журі оцінювало виступи конкурсантів за такими критеріями: творчий та яскравий підхід у підготовці до конкурсу, професійні вміння та навички, сформованість комунікативних, креативних здібностей, володіння засобами самовираження, лідерські якості, аргументованість у відстоюванні точки зору.

Цікавими та змістовними були презентації студентів в конкурсі «Моє життєве кредо»: Віталія Юхимовича – «Віддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом», Людмили Вигівської – «Цінуй те, що маєш, але не зупиняйся на досягнутому!», Олени Стретович – «Цінуйте кожну мить свого життя!».

Виступи учасників конкурсу були спрямовані на прагнення миру в країні,  патріотизм та любов до рідної України. Студенти довели, що вони є достойним майбутнім України, і що ними можна буде тільки пишатися. Це вишукані «діаманти» навчального закладу.

На всіх етапах конкурсу були поставлені перед учасниками серйозні, непрості завдання, що підтвердили високий рівень професійних знань, загальної ерудиції, майстерності, ораторського мистецтва.

Студенти пройшли низку випробувань, взявши участь у наступних конкурсах: «Ораторське мистецтво», «Інтелектуальний тур» та «Професійний конкурс».

Найбільше хвилювань конкурсантам приніс професійний конкурс, який складався з практичної та теоретичної частин. Учасники  виконували  практичні вміння та  навички, за фотоматеріалами встановлювали  попередній діагноз, за матеріалами відеороликів назвали маніпуляцію та визначали мету її проведення. Завдання були цікаві та досить складні, що викликало хвилю емоцій серед вболівальників і дискусію серед викладачів коледжу. Іноді хвилювання заважало конкурсантам, але врешті-решт усі впорались з емоціями і якісно виконали всі конкурсні завдання. Про це зазначили  і члени журі.

В традиційному конкурсі «Студент року» було творче завдання учасника з викладачем. Цей конкурс показав неабиякі творчі здібності не тільки учасників, а й їх партнерів – викладачів коледжу.

Лук’янчук Анастасія разом  з викладачем   неврології і психіатрії Лібером Михайлом Степановичем    виконали музичну композицію «Жовтий лист».

Вигівська Людмила презентувала себе в ролі «королеви» разом з вихователем гуртожитку Валентиною Феофанівною Шавловською та гуртом «Лісапетний батальйон». 

Окрасою конкурсу стала композиція «І все на світі треба пережити» на слова Л. Костенко у виконанні Юхимовича Віталія  та куратора групи Л33, викладача хімії Дуди-Ільчук Оксани Петрівни.

У Новоград-Волинському медичному коледжі відбувся конкурс «Студент року -2018», фото-3

Захоплюючими були сценки у виконанні студентів Корбут Катерини, Стретович Олени та  викладачів Засухіної Іванни  і Драча Миколи.

Глядачів вразив виступ Шадріної Олени та викладача фармакології Акентьєва Володимира Сергійовича з їх танцювальним номером в ролі  Вєрки Сердючки.

Вболівальники активно, не стримуючи емоцій, підтримували кожного учасника конкурсу.

“Визначити переможця конкурсу було нелегко”, – зазначив голова журі В.Є.Скаковський. Кожен учасник виступав достойно. При підрахуванні балів було враховано інтернет-голосування, що проводилось на сайті коледжу. Найбільшу кількість голосів набрала Шадріна Олена.

Журі оцінювало конкурсантів за різними номінаціями і обирали найуспішніших та найактивніших студентів коледжу, щоб підвести остаточні підсумки конкурсу.

Відзначення переможців конкурсу «Студент року-2018» проходило в досить урочистій обстановці.

В номінації «Лідер року» перемогу здобула студентка групи С74/ІV Лук’янчук Анастасія; в номінації «Творча особистість» – Корбут Катерина, група С75/ІV;  в номінації «Прометей науки» – Шадріна Олена,  група Л33/ІV.

В номінації  «Краща за професією» стали  Вигівська Людмила, група Л34/ІV та Стретович Олена, група Л36/ІV.

Переможцем конкурсу став студент групи Л33/ІV  Юхимович Віталій, який  отримав статуетку «Студент року–2018». Всі учасники нагороджені дипломами, цінними подарунками та грошовою премією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #медичний коледж #студенти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...