![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:22, 22 листопада 2018 р.
Хочеш бути здоровим та струнким?: Безкоштовні заняття з аеробіки в Новограді-Волинському
![Хочеш бути здоровим та струнким?: Безкоштовні заняття з аеробіки в ... Хочеш бути здоровим та струнким?: Безкоштовні заняття з аеробіки в Новограді-Волинському](/dist-assets/images/cap.jpg)
Кожен понеділок та середу в приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім'ї,молоді,фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводить БЕЗКОШТОВНУ секцію аеробіки для усіх мешканців міста Новограда-Волинського.
Аеробіка допомагає впоратися з гіпертонією, порушеннями роботи серцево-судинної системи, рухового апарату, насичує шкіру киснем, бореться з гіподинамією. Аеробіка, теорія та методика проведення занять якої спрямовані на активізацію дихальної системи, сприяє загальному поліпшенню самопочуття, бадьорості, легкості у всьому тілі. Інтенсивне насичення крові киснем і активний розігрів м'язів працюють на спалювання жирів в проблемних зонах. Шанувальники аеробіки зі стажем завжди виглядають молодо, підтягнуто, володіють легкою ходою, хорошою координацією рухів і надзвичайною витривалістю.
С кожним днем нас стає все більше та більше, на разі секцію відвідує 18 чоловік, тому приєднуйтесь та покращуйте своє здоров’я разом з нами, а головне що це БЕЗКОШТОВНО та дуже корисно.
За детальною інформацією звертатися до директора міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тимофєєвої Лідії Сергіївни.
Контактний телефон 3-54-76, моб. +380734418690
Здоровий спосіб життя – це круто!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...