У Новограді-Волинському відбувся інноваційний методичний захід «Спортивний челлендж»

У Новограді-Волинському відбувся інноваційний методичний захід «Спортивний челлендж»

22 листопада 2018 року на базі ЗОШ №6 у рамках методичного коворкінгу «Технології в сучасній освіті» для учителів фізичної культури відбувся інноваційний методичний захід «Спортивний челлендж».

Варто зазначити, що челлендж давно популярний у світі, проте завжди цікавими та захоплюючими є спортивні колективні челленджі.

Ініціювали цей захід Бондарчук С.А., методист ІМЦ, Пісоцький Д.В., учитель фізичної культури ЗОШ №6, переможець обласного туру і учасник Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018», Лук’янчук О.С., керівник ММО учителів фізичної культури, учитель ЗОШ №5. Учителі ЗОШ №6 творчо підійшли до планування цього заходу: С.О. Алексійчук та Л.Р. Зубкова презентували квест «Впровадження нестандартних форм навчання на уроках фізичної культури у початковій школі». Пісоцький Д.В. підготував практичне заняття «Використання інноваційних і нестандартних засобів і вправ у процесі вивчення ігрових видів спорту». П

едагоги стали активними учасниками практичної частини: відпрацьовували уміння та навички на спортивних станціях за методом колового тренування, змагалися в естафеті, провели товариський матч з волейболу.Учителі фізичної культури позитивно оцінили підготовку та організацію спортивного челленджу, який вперше проводився на спортивній базі ЗОШ №6. Переважна більшість педагогів вже обмірковує ідеї щодо проведення спортивного челленджу у своїх школах.

Світлана БОНДАРЧУК, методист ІМЦ

Новоград-Волинський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі