• Головна
  • Відбулась презентація книги Агнесси Капрел'янц «Конной дорогой Бабеля»
09:41, 30 листопада 2018 р.

Відбулась презентація книги Агнесси Капрел'янц «Конной дорогой Бабеля»

Відбулась презентація книги Агнесси Капрел'янц «Конной дорогой Бабеля»

29 листопада в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського відбулась презентація книги Агнесси Капрел'янц «Конной дорогой Бабеля». На захід завітали новоград-волинці, яким не байдужа доля нашої країни, хто задає собі запитання: «А чому ж ми українці так живемо? Що не так?».

Дуже важливо, що книга містить краєзнавчі матеріали. Автор досліджує період Української революції 1917-1921 років в Україні. Адже на превеликий жаль, вже понад 25 років - періоду Незалежності України, ця тема залишається недослідженою, вона ще й досі сповнена білих плям. Працюючи над книгою Агнесса Капрел'янц побувала у місті Житомирі, Новограді-Волинському, досліджувала шлях проходження 1-ї кінної армії в 20- х роках в українському Поліссі та на Волині.

Авторка активна учасниця подій на Майдані, тому підводить історичні паралелі 1914 та 2014 років. Роздумує над тим, якими ми повинні бути сьогодні, згадуючи помилки минулого, ціна яким – життя людей і тих, що тихо сиділи, і тих, що активно створювали фон історичних подій.

Осмислити історію, переосмислити минуле, зробити висновки – основа того, щоб революційна доба знову не повернулася в Україну, переконана авторка книги - Агнесса Капрел'янц.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #бібліотека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...