• Головна
  • Загрозлива статистика: Озвучена кількість ВІЛ–інфікованих в Новограді-Волинському
17:10, 4 грудня 2018 р.

Загрозлива статистика: Озвучена кількість ВІЛ–інфікованих в Новограді-Волинському

СНІД

СНІД

В Україні активність епідемічного процесу ВІЛ-інфекції продовжує підтримуватись за рахунок прихованого компоненту. Майже половина оціночної кількості людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ), не знає про свій ВІЛ- позитивний статус (за даними медичного обліку). 

Так, 04 грудня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/ СНІДу, яке провів начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак.

Про це повідомляє прес-служба Новоград-Волинської міської ради.

У ході засідання було розглянуто та обговорено ряд питань, що стосуються виконання міської цільової програми протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу на 2015 – 2018 роки. Зокрема, про стан виконання міської цільової програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015 – 2018 роки з доповіддю виступила Ірина Дідик – лікар інфекціоніст Новоград-Волинського міськрай ТМО, яка повідомила, що ВІЛ –інфекція в місті та районі реєструється з 1995 року по 01.10.2018 рік. За даний період в місті та районі зареєстровано 681 ВІЛ –інфікованих (місто – 487 хворих, село – 194 хворих). Під медичним наглядом в Новоград-Волинському міськрай ТМО перебуває – 285 осіб (мешканців міста – 196 осіб, з них дітей – 7, мешканців села 89 осіб, з них – 2 дітей).

За період виконання програми спостерігається тенденція до зростання числа ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД. Темпи поширення ВІЛ –інфекції в порівнянні з обласними показниками уповільнилися. Проте показники поширеності СНІДу перевищують обласні показники.

Також в період з 2015 року по 2018 рік зменшилось число обстежених на ВІЛ-інфекцію, проте знизився відсоток вперше виявлених серопозитивних осіб від загальної кількості обстежених.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...