• Борці з Новограда-Волинського здобули нагороди на Чемпіонаті України та Кубку України з вільної боротьби
09:54, 6 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Вільна боротьба

Нещодавно в Броварах на Київщині відбувся Кубок України серед жінок та чемпіонат України серед чоловіків з вільної боротьби.

Серед учасників була команда з Новограда-Волинського.

Спочатку боролися дівчата. У фінальному поєдинку за 1-ше місце боролася Анастасія Лавренчук (65 кг) з Новограда-Волинського, яка отримала поразку і у важливій сутичці з суперницею Марією Ільчишиною (м. Івано-Франківськ) - завоювала срібло. Т

ретє місце у ваговій категорії (76 кг) зайняла Дар'я Шуста, також бронзу здобув Данило Мірошніков з Новограда-Волинського.