Шансів нема: Уродженка Новограда про в'їзд з Росії в Україну

Шансів нема: Уродженка Новограда про в'їзд з Росії в Україну, Олександр Сукач

Оголошення про заборону на в'їзд чоловіків з Росії від 16 до 60 років в Україну, як виявилося для громадян Росіської Федерації, було несподіваним: багато на той час купили квитки і були на шляху до родичів і друзів. Кореспондентка Бі-бі-сі сіла на поїзд Москва-Львів, щоб подивитися, що відбуваться на кордоні. Серед опитаних подорожуючих була й уродженка Новограда-Волинського.

"Я українка за національністю, уродженка міста Новоград-Волинський. У мене залишився там батько, він - військовослужбовець, ветеран Великої Вітчизняної війни, інвалід. Також у мене залишилося там двоє сестер, племінники, могила моєї матері. Мені шкода, що я не маю можливості часто їздити ", - говорить Олена, пасажирка потягу Москва-Львів.

Останній раз вона була на Україні ще до подій на Майдані в 2014 році. Зараз вона за порадою друзів не стала брати з собою чоловіка.

"У мене чоловік теж навчався в місті Новоград-Волинський, але я поїхала одна. Мені порадили брати з собою чоловіка - про всяк випадок", - говорить вона.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі