![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:44, 7 грудня 2018 р.
Першу «євробляху» зареєстрували у Новограді-Волинському
![Першу «євробляху» зареєстрували у Новограді-Волинському Першу «євробляху» зареєстрували у Новограді-Волинському](/dist-assets/images/cap.jpg)
У сервісному центрі МВС № 1844 у Новограді- Волинському 6 грудня вперше зареєстрували автомобіль з екологічним стандартом «Євро-3», ввезений з-за кордону.
Про це сайту 04141.com.ua повідомив Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області.
Перший на Житомирщині області автомобіль, з екологічним стандартом нижче «Євро-5» був зареєстрований 30 листопада в Житомирі – ним став BMW Х5, 2005 року випуску зі стандартом «Євро 3». А вже за тиждень, 6 грудня у Новограді-Волинському зареєстрували BMW 320D, 1999 року випуску з аналогічним екологічним стандартом.
Нагадуємо, що 25 листопада 2018 року в силу вступили зміни до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів», які передбачають пільгові умови розмитнення протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності. Однак необхідно пам’ятати, що крім акцизного податку сплачуються також 20 % ПДВ від вартості транспортного засобу та 10 % в’їзного мита.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Чи вимагали у Вас "хабарі" (неправомірну вигоду) працівники Новоград-Волинського відділу поліції?
проголосувало 139 відвідувачів
Так, вимагали і мені доводилося платити "хабар" поліцейським
33,1%
Так, я платив поліцейським у якості "заохочення" за їх роботу
7,2%
Так, я давав поліцейським "матеріальну допомогу" (на бензин, папір)
15,1%
Ні, поліцейські у мене ніколи не вимагали "хабарів"
28,1%
Ні, я ніколи не давав поліції жодних коштів, навіть в якості "матеріальної допомоги"
16,5%
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:16, 25 липня
19:42, 24 липня
18
live comments feed...