Щука "зачотна": Рибалки діляться світлинами здобутих трофеїв на Житомирщині

Щука "зачотна": Рибалки діляться світлинами здобутих трофеїв на Житомирщині, Олександр Сукач

Тривала морозна погода скувала льодовим покривом водойми Житомирщини. Настання холодів, дуже очікуваний час у любителів зимової риболовлі. Вона, як і інші види лову, - прекрасний вид відпочинку, який має свої особливості і, що приносить часом трофеї, яких не зловиш в інші сезони.

Рибалки Житомирщини діляться в соціальних мережах своїми трофеями, серед яких є досить пристойні екземпляри. "Зачотна" щука ловиться в водоймах Житомирщини, але в більшість рибалок не ділиться місцями свого успішної риболовлі, і по аналогії з грибниками на запитання: "Де назбирав гриби?", отримаєте звичну відповідь - в лісі. Так, і наші рибалки "по тихому" ловлять на річці.

Напевно, одна з моїх улюблених міннох в останні пару сезонів-це Rerange130SP Jackall: до відрази стабільно ловить на будь-якій водоймі-підбираючи варіант подачі приманки, можна виколупати навіть саму неактивну щуку ... Колір воблера вторинний-важливіше сама подача його рибі, а колор -то Вже таке, хоча є адепти-цвітомани ... Тільки вчора намагався довести одному товаришеві, що Rerange в золоті теж прекрасно ловить, як і в будь-якому іншому-переконати вдалося, але з трудом... Причому без різниці освітленість водойми і сезоннность: це однин з моїх улюблених кольорів"-ділиться своїм досвідом рибалка Андрій Швець.

Пропонуємо Вашому огляду світлини здобутих цьогоріч трофеїв:

Щука "зачотна": Рибалки діляться світлинами здобутих трофеїв на Житомирщині, фото-1
Щука "зачотна": Рибалки діляться світлинами здобутих трофеїв на Житомирщині, фото-2 Щука "зачотна": Рибалки діляться світлинами здобутих трофеїв на Житомирщині, фото-3 Щука "зачотна": Рибалки діляться світлинами здобутих трофеїв на Житомирщині, фото-4

А це "Коте" в очікуванні рибки.

Щука "зачотна": Рибалки діляться світлинами здобутих трофеїв на Житомирщині, фото-5
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі