Володимир Литвин проти автокефалії Української православної церкви

В. Литвин (фото з сайту УПЦ (МП)), Олександр Сукач
В. Литвин (фото з сайту УПЦ (МП))

До Конституційного Суду України надійшло конституційне подання 47 народних депутатів України, щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Верховної Ради України „Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні“ від 19 квітня 2018 року № 2410–VIII.

Про це повідомляється на сайті Конституційного суду України.

«12 грудня до Конституційного Суду України надійшло конституційне подання 47 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Верховної Ради України «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію православної Церкви в Україні» від 19 квітня 2018 року № 2410–VІІІ.

Текст конституційного подання розміщений на офіційному веб-сайті Конституційного Суду України у рубриці «На розгляді суду».», - інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу.

Серед 47 підписантів є й народний депутат Володимир Литвин.

Володимир Литвин проти автокефалії Української православної церкви, фото-1 Володимир Литвин проти автокефалії Української православної церкви, фото-2
Володимир Литвин проти автокефалії Української православної церкви, фото-3
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі