• Головна
  • На Житомирщині розпочав свою роботу перший в Україні Дім ветерана
22:56, 21 грудня 2018 р.

На Житомирщині розпочав свою роботу перший в Україні Дім ветерана

Дім ветерана

Дім ветерана

21 грудня, відбулася перша установча нарада Ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів.

Участь у відкритті засідання взяли Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Житомирщина є лідером не лише з децентралізації, але і за кількістю військовослужбовців. Нове Міністерство у справах ветеранів буде робити насамперед ту роботу, щоб залучати ветеранів до активного життя – це можливість розвитку, можливість реалізувати свої бізнес-проекти, побачити себе в майбутньому України. Приємно, що саме на базі Центру вертебрології починає працювати Дім ветерана. Він дасть можливість учасникам АТО знайти себе у суспільстві», – зазначив Геннадій Зубко.

На Житомирщині розпочав свою роботу перший в Україні Дім ветерана, фото-1

«Перший в Україні Дім ветерана запрацював на Житомирщині! На базі кращого в Україні Центру вертебрології і реабілітації бійців. І саме це – теж унікальний випадок. У комплексі це даватиме дуже гарні результати. Це пілотний проект, який може далі реалізовуватися в інших областях», – зазначив Ігор Гундич.

На Житомирщині розпочав свою роботу перший в Україні Дім ветерана, фото-2

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз розповіла про завдання Міністерства та Ради ветеранів на найближчий час.

«Сьогодні саме у Житомирі відбувається перша установча нарада Ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів. Вона сформована з представників з усіх областей України, а її керівником обрано відомого учасника АТО з Житомирщини – Володимира Лагуту, який користується авторитетом серед бійців. Мета Ради – щоб стратегічна комунікація між міністерством та регіонами була побудована якнайкраще. Думаю, вона буде ефективним органом», – зазначила Ірина Фріз.

За її словами, завданням Міністерства на найближчий час є напрацювання якісної законодавчо-нормативної бази, створення електронних сервісів для ветеранів та ветеранських організацій. Це необхідно для того, щоб кожен ветеран мав можливість отримувати весь перелік послуг та сервісів від держави на місці, а не шукати, де взяти той чи інший папірець, аби отримати пільгу.

Другий напрямок Міністерства – соціальна підтримка. Це і профорієнтація, і соціальна допомога.

Третій – медичне забезпечення, якого потребують ветерани. Воно має бути адаптоване саме для тих, хто у зоні АТО/ООС стикнувся з проблемами здоров’я.

І четвертий напрямок – робота з ветеранськими організаціями. Міністерство не буде оплачувати діяльність організацій, навіть, якщо вони є авторитетними. Будуть реалізовуватися окремі проекти на конкурсній основі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...