![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:12, 22 грудня 2018 р.
"Пам'ятник варварам!": Невідомі зрубали ялинку в 7-ій школі Новограда-Волинського
!["Пам'ятник варварам!": Невідомі зрубали ялинку в 7-ій школі Новогра... "Пам'ятник варварам!": Невідомі зрубали ялинку в 7-ій школі Новограда-Волинського](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наближаються новорічні свята та кожен господар у пошуках новорічного дерева. У більшості випадків люди купують ялинки в спеціалізованих місцях або користуються штучними. Є й такі які не шкодують не тільки дикорослих рослин, а й тих, що ростуть у громадських місцях.
Директор загальноосвітньої школи №7 в місті Новограді-Волинському Віктор Овдіюк на своїй сторінці у фейсбук поділився світлинами зрубаної на території навчального закладу хвойного дерева та супроводив свій допис словами:
Пам'ятник варварам!
Для порушників природоохоронного законодавства встановлені великі штрафні і карні санкції, але питання в іншому чи знайдуть зловмисника та притягнуть його до встановленної чинним законодавством України відповідальності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...