14:43, 24 грудня 2018 р.
В яких будинках і квартирах тепер заборонено встановлювати газові котли
В Україні триває впровадження нових державних будівельних норм (ДБН). Зокрема, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило правила проектування і установки газових побутових теплогенераторів в нових житлових будинках.
Сайт Новограда-Волинського 04141.com.ua вивчив дане питання та пропонує своїм читачам інформацію для ознайомлення.
Отже, відтепер в будинках, які мають висоту більше трьох поверхів, буде заборонено розміщувати газові котли з закритими і відкритими камерами згоряння.
Нові ДБН передбачають, що газові побутові теплогенератори потужністю до 30 кВт дозволяється встановлювати виключно в приватних будинках або багатоквартирних житлових будинках, але висотністю до трьох поверхів.
«Обов'язкові умови для установки такого газового обладнання: висота кухонного приміщення не менше 2,2 м, природне освітлення. Внутрішній об'єм кухні при застосуванні теплогенераторів з закритою камерою згоряння повинен бути на 6 м куб. більше передбаченого пунктом 9.27 ДБН. Площа припливного пристрою повинна становити не менше 0,025 м кв. У приміщеннях кухонь, інтегрованих в структуру житлової кімнати, допускається установка тільки теплогенераторів з закритою камерою згоряння. Теплова потужність конвекторів, що встановлюються в житлових приміщеннях, не повинна перевищувати 7,5 кВт. При цьому зазначені приміщення необхідно встановити прилад для контролю довибухових концентрацій газу», - повідомив на своїй сторінці в Facebook віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко.
Варто нагадати, що раніше Кабінет міністрів України затвердив оновлений Перелік будівельних робіт, які не вимагають документів, що дають право на їх виконання. Після закінчення робіт об'єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.
Зокрема, тепер люди можуть абсолютно законно, без втрат часу і грошей на отримання офіційного дозволу, робити перепланування в своїх квартирах і приватних будинках. Однак за умови, що в ході ремонтних робіт не буде втручання в огороджувальні та несучі конструкції. Тобто чіпати несучі стіни не можна.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
22:07, 26 вересня
10:11, 1 жовтня
live comments feed...