Що в Новограді зроблено для атошників у 2018 році і скільки це коштувало бюджету міста?

Що в Новограді зроблено для атошників у 2018 році і скільки це коштувало бюджету міста?, Олександр Сукач

Значна кількість мешканців Новограда-Волинського, яка зареєстрована в місті брала безпосередню участь в АТО (ООС). Після отримання статусу учасника бойових дій мешканці міста, військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані) і працівники отримують пільги передбачені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та іншими законодавчими актами. Більшість пільг та гарантій фінансуються з держбюджету, але й за рахунок місцевих бюджетів здійснюється таке фінансування.

У  місті Новограді-Волинському звільненно від плати за харчування дітей учасників АТО в дитячих дошкільних закладах та закладах загальної середньої освіти. На вказані цілі з бюджету Новограда-Волинського у 2018 році виділено коштів у сумі 5,1 млн. грн.

Також, за рахунок коштів міського бюджету у 2018 році надано матеріальної допомоги 95-ти особам на загальну суму 300 тис. грн.

Досить складне питання для міста Новограда-Волинського з забезпеченням учасників АТО земельними ділянками. У 2018 році виділено учасникам АТО 63 земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарчих споруд. Загалом протягом 2016-2018 років виділено учасникам АТО – 323 земельні ділянки на вказані цілі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі