![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
10:57, 3 січня 2019 р.
Звягельські важкоатлети розпочинають новий спортивний сезон
У дітей розпочались Новорічні та Різдвяні канікули на які приїхали вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. Вони як перспективні спортсмени передані для подальшого навчання в спортивні заклади для обдарованих дітей-спортсменів в м. Харків та м. Скадовськ. Це майстер спорту, чемпіон України, другий призер кубку України серед юнаків Олег Ніколаєнко, кандидати у майстри спорту Олександр Ковальчук, Карина Чернишук.
За ініціативи адміністрації ДЮСШ вони провели відкрите показове тренування з вихованцями відділення важкої атлетики. Відпрацьовувались загально-підготовчі, спеціальні, допоміжні вправи спрямовані на створення спеціального фундаменту для подальшого удосконалення спортивної майстерності дітей. Тренування пройшло цікаво і з користю для юних важкоатлетів.
Директор ДЮСШ В.Л. Борисюк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:16, 25 липня
19:42, 24 липня
18
live comments feed...