• Головна
  • У Новограді-Волинському триває переоблаштування приміщення під краєзнавчий музей
20:13, 15 січня 2019 р.

У Новограді-Волинському триває переоблаштування приміщення під краєзнавчий музей

15 січня 2019 року міський голова Віктор Весельський ознайомився з ходом ремонтних робіт у новому приміщенні краєзнавчого музею.

У Новограді-Волинському триває переоблаштування приміщення під краєзнавчий музей, фото-1


Нагадаємо, що у жовтні 2018 року було прийнято історичне рішення. Так, рішенням виконавчого комітету міської ради від 11.10.2018 №814 Підприємство Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217 безоплатно передало на баланс відділу культури і туризму міської ради нежитлові будівлі на вул. Соборності, 24. Отож, за багато років свого існування краєзнавчий музей отримав окреме приміщення. До цього він знаходився у приміщенні міського Палацу культури імені Лесі Українки. 

У Новограді-Волинському триває переоблаштування приміщення під краєзнавчий музей, фото-2


Під час засідання 29-ї сесії міської ради сьомого скликання, 20 грудня 2018 року, на придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт у новому приміщення краєзнавчого музею з міського бюджету відділом культури і туризму міської ради було спрямовано 10 тис. грн. З коштів розподілених на забезпечення потреб виборчих округів, депутат міської ради Олександр Гарбовський на зазначені цілі спрямував 23 тис. грн. та ще 22 тис. грн. – на придбання комп’ютера та музейної підмостки для краєзнавчого музею.

У Новограді-Волинському триває переоблаштування приміщення під краєзнавчий музей, фото-3


Завдяки зусиллям директора закладу Олени Жовтюк, за підтримки міської влади та волонтерської і спонсорської допомоги жителів міста та підприємців, нове приміщення краєзнавчого музею переоблаштовується і невдовзі матиме змогу приймати відвідувачів.


Директор музею Олена Жовтюк ознайомила міського голову Віктора Весельського з ходом ремонтних робіт, розповіла, де планується розташувати експозиційні зали. А також висловила подяку очільнику міста за розуміння та підтримку в прийнятті історичного рішення – виділення окремого приміщення під краєзнавчий музей. В свою чергу, Віктор Леонідович запевнив, що і надалі сприятиме розвитку музейної справи.


Історія краю – це велике надбання, яке необхідно берегти та примножувати, передавати як цінність майбутнім поколінням. Ажде кожному українцю відомий безсмертний вислів М.Т. Рильського: «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани».

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...