![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:38, 16 січня 2019 р.
Надійне джерело
У Новограді при обміні валют «з рук» обдурили дівчину
![У Новограді при обміні валют «з рук» обдурили дівчину У Новограді при обміні валют «з рук» обдурили дівчину](/dist-assets/images/cap.jpg)
Жителька Новоград-Волинського району обміняла свої заощадження у вуличного «валютника». У результаті отримала тільки п’яту частину очікуваної суми. Поліцією розпочато кримінальне провадження. Правоохоронці закликають громадян бути обачними під час здійснення фінансових операцій.
Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Житомирській області.
Уранці 15 січня до Новоград-Волинського відділу поліції звернулась 20-річна жителька району із повідомленням про шахрайство. Дівчина розповіла, що близько півгодини тому обміняла власні 100 доларів США у незнайомця. У результаті отримала суму, набагато меншу обумовленої.
Поліцейські встановили, що дівчина, вирішивши обміняти валюту, підійшла до офіційного обмінного пункту, однак у ранню пору той ще був зачинений. Під час очікування до неї підійшов незнайомець та запропонував здійснити обмін за вигідним курсом. Звягельчанка погодилась.
Чоловік швидко відрахував потрібну суму у гривнях та передав їй у руки, однак тут же попросив ще раз перерахувати купюри, мовляв, помилився. Після цього повернув дівчині гроші та, повідомивши, що все гаразд і угода відбулась, пішов геть. Тільки за деякий час вона вирішила передивитися отримані кошти і виявила, що не вистачає 2300 гривень.
Нині у рамках досудового розслідування, розпочатого за ст. 190 (Шахрайство) КК України, триває з’ясування всіх обставин події та встановлення особи чоловіка, причетного до правопорушення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...