У Новограді відбулося засідання виконкому: Які прийняті рішення?

16 січня 2019 року у великій залі Будинку рад відбулося 66 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. У засіданні, що проходило під головуванням міського голови Віктора Весельського, взяли участь 19 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради.

На засідання виконавчого комітету, попередньо за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради, було внесено і розглянуто 30 питань, в тому числі заслухано інформацію про роботу контрольної комісії виконавчого комітету міської ради за дотриманням зобов’язань щодо сплати податків та зборів до міського бюджету, інформацію про надходження до міського бюджету коштів від пайової участі за 2018 рік, а також інформацію про укладені договори про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста та стан розрахунків за період з 01.01.2018 – 31.12.2018 року. Питання «Про реєстр майна комунальної власності» в процесі обговорення було знято на доопрацювання.

Зокрема, згідно до вимог чинного законодавства, з метою забезпечення рівного доступу до дошкільної освіти дітей з особливими освітніми потребами, виконавчий комітет міської ради відповідним рішенням погодив відкриття інклюзивних груп для дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами в Новоград-Волинському Центрі розвитку дитини „Дельфін“ та Новоград-Волинському дошкільному навчальному закладі №13 „Ромашка“ на базі діючих груп з 16.01.2019 року. А також для належного функціонування інклюзивних груп погодив введення до штатних розписів зазначених закладів додатково по 1,0 посаді асистента вихователя, утримання яких буде здійснюватися за рахунок фонду оплати праці, передбаченого на заклади дошкільної освіти.

Ще одним рішенням, у зв’язку з проведенням 31 березня 2019 року чергових виборів Президента України, виконавчий комітет міської ради погодив визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації суб’єктами виборчого процесу на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади.

Ряд питань, які розглядалися під час засідання, стосувалися тарифної політики. Зокрема, рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.01.2019 №895 встановлено приватному підприємству ,,Теплодар-2“ тариф на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії, для бюджетних установ міста Новограда-Волинського на рівні – 1535,04 грн./Гкал з ПДВ.

Як повідомив заступник міського голови Анатолій Легенчук, причинами встановлення нового тарифу для Товариства стали зміни середньозваженого тарифу для підприємств Житомирської області, затвердженого Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України по Житомирській області ще 25.09.2018 року.

Даний тариф вводиться в дію з дня офіційного оприлюднення рішення.

Також відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради скориговано комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“:
- тарифи на послуги з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії на рівні - 60,81 грн/м2 (з ПДВ);
- структуру одноставкових тарифів на послуги з централізованого опалення для потреб населення, проживаючого у житлових будинках без будинкових приладів обліку теплової енергії.

Доповідач з даного питання, заступник міського голови Анатолій Легенчук зазначив, що причинами коригування окремих складових тарифів стало виконання припису від 29.12.2018 року №010, згідно акту перевірки головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області від 29.12.2018 року №000017. Згідно припису тариф був перерахований в частині зменшення розміру амортизаційних відрахувань на 0,6% або на 0,38 грн. Отож, після перерахунку діючий тариф з 61,19 грн/м2 знижено до 60,81 грн/м2.

Це рішення набирає чинності з 01.02.2019 року.

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ має здійснити перерахунок розміру плати за централізоване опалення для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії за період з 11.10.2018 року по 31.01.2019 року включно, у частині зменшення на 0,38 грн/м2 опалювальної площі.

Ще одним рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.01.2019 №897, розглянувши клопотання начальника комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“, збільшено вартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, що надає зазначене комунальне підприємство, а саме: вартість послуги водопостачання збільшено на 3,28 грн. і становить 14,58 грн./ 1 куб.м. з ПДВ; вартість послуги водовідведення збільшено на 2,72 грн. і становить 21,19 грн./ 1 куб.м. з ПДВ.

Нагадаємо, що під час 63 позачергового засідання виконавчого комітету міської ради, 21 грудня 2018 року, КП НВМР «ВУВКГ» запропонувало збільшити вартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення до економічно-обгрунтованих, а саме: на водопостачання з діючих на той час 11,08 грн/1 куб. м з ПДВ до 15,61 грн/1 куб. м з ПДВ (на 40,9%); на водовідведення з 18,08 грн/1 куб. м з ПДВ до 22,64 грн/1 куб. м з ПДВ (на 25,2%). Даний тариф не був підтриманий членами виконавчого комітету.

22 грудня 2018 року у конференц-залі міської ради за участі членів виконавчого комітету міської ради, громадських активістів і керівництва комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» відбулось повторне обговорення тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення з метою роз’яснення питання складових тарифів. Після детального обговорення кожної статті витрат, закладених в тариф, враховуючи соціальне значення впливу тарифу на територіальну громаду міста було внесено ряд пропозицій щодо їх зменшення.

Зокрема, було здійснено наступні перерахунки: 
1. Зняті фінансові витрати (відсотки та маржа за обслуговування субкредиту МБРР) в сумі 2156,76 тис.грн./рік, або з розрахунку на 1 м3 знято 1,70 грн. без ПДВ.
2. Премії робітникам зменшені з 10% до 5%, ІТР зняті повністю. Посадовий оклад керівника зменшено до кратності 4-ох тарифних ставок робітника 1 розряду. Відповідно зменшено оклади працівників, які розраховуються від посадового окладу керівника. Виходячи з цього, зменшено фонд заробітної плати на 1350,27 тис.грн./рік, або з розрахунку на 1 м3 знято 1,04 грн. без ПДВ. 
3. Витрати на відрахування на соціальні заходи (ЄСВ) зменшені на 280,58 тис.грн., або з розрахунку на 1 м3 знято 0,22 грн. без ПДВ. Всього знято 2,96 грн./м3 без ПДВ, або 3,55 грн./ м3 з ПДВ.
4. Ціна за 1 кВт/год. електричної енергії дорахована з 3,11 грн./кВт/год. до 3,475 грн./кВт/год. з ПДВ.
Витрати на електричну енергію збільшилися на 1097,02 тис.грн. або з розрахунку на 1 м3 дораховано 0,89 грн. без ПДВ.
Всього дораховано 0,89 грн./м3 без ПДВ, або 1,07 грн./ м3 з ПДВ.

Це рішення набирає чинності через 15 днів з моменту його опублікування в засобах масової інформації.

Також рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.01.2019 №898 встановлено для комунального підприємства „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради тарифи на послуги з захоронення твердих побутових відходів для всіх груп споживачів:
- для ІІ групи споживачів (бюджетні установи) - 30,33 грн./м³;
- для ІІІ групи споживачів (інші споживачі) - 33,03 грн./м³;
- для населення багатоповерхових будинків та для населення будинків приватного cектору - 28,39 грн./м³.

Це рішення набирає чинності з 01.02.2019 року.

Як повідомив заступник міського голови Анатолій Легенчук, підставою для перегляду тарифу на послугу з захоронення ТПВ, які були введені в дію з 01 січня 2018 року, стало підвищення цін на паливо-мастильні матеріали, запасні частини, комплектуючі та заробітну плату. До цього часу захороненням на полігоні в урочищі Ржатківка займалося згідно угоди ТОВ «Міськкомунсервіс». Згідно змін на законодавчому рівні таку послугу (утримання полігону ТПВ) повинно здійснювати тільки комунальне підприємство. Комунальним підприємством були здійснені розрахунки на основі планових обсягів захоронення ТПВ, які здійснювалися на протязі 2018 року та встановлених проектно-кошторисною документацією устаткування, обладнання, граничним розміром обслуговуючого персоналу.

Новоград-Волинський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Політика
53,5% українців асоціюють з інтеграцією України до ЄС партію “Європейська Солідарність”. Такими є дані опитування КМІС. 21,5% опитаних асоціюють з євроінтеграцією партію “Слуга народу”, 20,7% – ВО “Батьківщина”, 10,9% – партію “Голос”, 7,1% – УСГ, 7,1% – ВО “Свобода”, 5,7% – партію “УДАР”, 4,5% “За майбутнє”, 4,1% – “Сила і честь”, 2,1% – ОПЗЖ, інші партії менше 2%. Всеукраїнське опитування відбулося з 8 до 15 жовтня 2020 року, методом особистого інтерв’ю...
Суспільство
За минулу добу, 20 жовтня, у Новоград-Волинському районі зафіксували 2 летальних випадків від ускладнень коронавірусу. Про це 21 жовтня повідомила пресслужба Житомирської ОДА. «За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 5 летальних випадків від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр. Від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли двоє жінок, які проживають у Новоград-Волинському районі, віком 61 та...
Суспільство
Основними замовниками політичної джинси в онлайн-медіа 20 регіонів України стали місцеві партії та Зе!Команда/Слуга народа.  Такими є результати дослідження ГО “Інститут масової інформації”, що було проведене у жовтні цього року, в період передвиборчої кампанії до місцевих виборів.* На регіональні партії припало 26% від загальної кількості позитивних матеріалів з ознаками політичного замовлення та неналежно маркованої агітації. На другому місці - Зе!Команд...
Суспільство
Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ станом на 21 жовтня 2020 року розповіла Галина Барашовець - медичний директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради.  За минулу добу серед жителів Новограда-Волинського зафіксовано 2 нових випадки захворювання на коронавірусну інфекцію (1 жінка та 1 чоловік). Також COVID-19 лабораторно підтверджено у 8-ми жителів району (4 жінки та 4 чоловіків).  На стаціонар...
Спорт
20 жовтня в мікрорайоні «Світанок» встановлено перші мобільні фігури для скейт-парку. Ініціатором проєкту облаштування скейт-парку, прийнявши участь у програмі Бюджету участі була Олександра Радчук, яка виграла проєкт у 2019 році. У парку зможуть тренуватися на самокатах, BMX, скейтбордах, роликах. Зауважимо що у 2020-му році BMX офіційно стає олімпійським видом спорту, тож сподіваємось що наші спортсмени прославлятимуть своїми досягненнями і здобутками на...
Суспільство
Як повідомляв сайт Новограда-Волинського 04141.com.ua, 19 жовтня 2020 року близько 11 години сталася аварія (затор) на каналізаційному колекторі діаметром 400 міліметрів по вулиці Лесі Українки біля будинків № 5-7 в місті Новограді-Волинському. У зв’язку із проведенням з 20 жовтня робіт з ліквідації аварії на каналізаційному колекторі на вул. Лесі Українки, відповідно до розпорядження від 20.10.2020 №214(о), перекрито рух автотранспорту від перехрестя вул....
Новини компаній
Осінь – це ідеальний час, щоб піклуватись про власне здоров’я, зміцнити імунітет та підвищити захисні сили організму. Аби почувати себе на всі 100% та звести до мінімуму сезонні захворювання. Чи знали Ви, що Ваш організм щоденно отримує чималу дозу шлаків та токсинів, які, відкладаючись в організмі, отруюють його та провокують різні захворювання. Додайте до цього проблеми з екологією, щоденні стреси та перевтому, які б’ють по нервовій системі. Все це в ком...
Влада
Офіс Уповноваженого ВРУ з прав людини напередодні місцевих виборів 25 жовтня 2020 року розпочав моніторинг архітектурної доступності приміщень виборчих дільниць та прилеглих до них територій в усіх регіонах країни. Про це повідомляє пресслужба Офісу. «Кожен громадянин без будь-якої дискримінації та необґрунтованих обмежень повинен мати можливість реалізувати своє конституційне право на волевиявлення. Особливо актуально забезпечити реалізацію виборчих прав...
Суспільство
У відповідь на наслідки COVID-19 в Україні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та «Українська Волонтерська Служба» (УВС) запустили проєкт Мій телефонний друг, щоб підтримати людей, які опинилися на самоті. Волонтери проєкту, здебільшого молодь, телефонуватимуть самотнім людям літнього віку, людям із інвалідністю або багатодітним батькам, щоб поділитися корисною інформацією та підтримати у нелегкій ситуації. Пандемія COVID-19 не лише висвітлила проблему самотності,...