У Новограді відбулося засідання виконкому: Які прийняті рішення?

16 січня 2019 року у великій залі Будинку рад відбулося 66 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. У засіданні, що проходило під головуванням міського голови Віктора Весельського, взяли участь 19 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради.

На засідання виконавчого комітету, попередньо за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради, було внесено і розглянуто 30 питань, в тому числі заслухано інформацію про роботу контрольної комісії виконавчого комітету міської ради за дотриманням зобов’язань щодо сплати податків та зборів до міського бюджету, інформацію про надходження до міського бюджету коштів від пайової участі за 2018 рік, а також інформацію про укладені договори про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста та стан розрахунків за період з 01.01.2018 – 31.12.2018 року. Питання «Про реєстр майна комунальної власності» в процесі обговорення було знято на доопрацювання.

Зокрема, згідно до вимог чинного законодавства, з метою забезпечення рівного доступу до дошкільної освіти дітей з особливими освітніми потребами, виконавчий комітет міської ради відповідним рішенням погодив відкриття інклюзивних груп для дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами в Новоград-Волинському Центрі розвитку дитини „Дельфін“ та Новоград-Волинському дошкільному навчальному закладі №13 „Ромашка“ на базі діючих груп з 16.01.2019 року. А також для належного функціонування інклюзивних груп погодив введення до штатних розписів зазначених закладів додатково по 1,0 посаді асистента вихователя, утримання яких буде здійснюватися за рахунок фонду оплати праці, передбаченого на заклади дошкільної освіти.

Ще одним рішенням, у зв’язку з проведенням 31 березня 2019 року чергових виборів Президента України, виконавчий комітет міської ради погодив визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації суб’єктами виборчого процесу на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади.

Ряд питань, які розглядалися під час засідання, стосувалися тарифної політики. Зокрема, рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.01.2019 №895 встановлено приватному підприємству ,,Теплодар-2“ тариф на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії, для бюджетних установ міста Новограда-Волинського на рівні – 1535,04 грн./Гкал з ПДВ.

Як повідомив заступник міського голови Анатолій Легенчук, причинами встановлення нового тарифу для Товариства стали зміни середньозваженого тарифу для підприємств Житомирської області, затвердженого Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України по Житомирській області ще 25.09.2018 року.

Даний тариф вводиться в дію з дня офіційного оприлюднення рішення.

Також відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради скориговано комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“:
- тарифи на послуги з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії на рівні - 60,81 грн/м2 (з ПДВ);
- структуру одноставкових тарифів на послуги з централізованого опалення для потреб населення, проживаючого у житлових будинках без будинкових приладів обліку теплової енергії.

Доповідач з даного питання, заступник міського голови Анатолій Легенчук зазначив, що причинами коригування окремих складових тарифів стало виконання припису від 29.12.2018 року №010, згідно акту перевірки головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області від 29.12.2018 року №000017. Згідно припису тариф був перерахований в частині зменшення розміру амортизаційних відрахувань на 0,6% або на 0,38 грн. Отож, після перерахунку діючий тариф з 61,19 грн/м2 знижено до 60,81 грн/м2.

Це рішення набирає чинності з 01.02.2019 року.

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ має здійснити перерахунок розміру плати за централізоване опалення для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії за період з 11.10.2018 року по 31.01.2019 року включно, у частині зменшення на 0,38 грн/м2 опалювальної площі.

Ще одним рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.01.2019 №897, розглянувши клопотання начальника комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“, збільшено вартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, що надає зазначене комунальне підприємство, а саме: вартість послуги водопостачання збільшено на 3,28 грн. і становить 14,58 грн./ 1 куб.м. з ПДВ; вартість послуги водовідведення збільшено на 2,72 грн. і становить 21,19 грн./ 1 куб.м. з ПДВ.

Нагадаємо, що під час 63 позачергового засідання виконавчого комітету міської ради, 21 грудня 2018 року, КП НВМР «ВУВКГ» запропонувало збільшити вартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення до економічно-обгрунтованих, а саме: на водопостачання з діючих на той час 11,08 грн/1 куб. м з ПДВ до 15,61 грн/1 куб. м з ПДВ (на 40,9%); на водовідведення з 18,08 грн/1 куб. м з ПДВ до 22,64 грн/1 куб. м з ПДВ (на 25,2%). Даний тариф не був підтриманий членами виконавчого комітету.

22 грудня 2018 року у конференц-залі міської ради за участі членів виконавчого комітету міської ради, громадських активістів і керівництва комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» відбулось повторне обговорення тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення з метою роз’яснення питання складових тарифів. Після детального обговорення кожної статті витрат, закладених в тариф, враховуючи соціальне значення впливу тарифу на територіальну громаду міста було внесено ряд пропозицій щодо їх зменшення.

Зокрема, було здійснено наступні перерахунки: 
1. Зняті фінансові витрати (відсотки та маржа за обслуговування субкредиту МБРР) в сумі 2156,76 тис.грн./рік, або з розрахунку на 1 м3 знято 1,70 грн. без ПДВ.
2. Премії робітникам зменшені з 10% до 5%, ІТР зняті повністю. Посадовий оклад керівника зменшено до кратності 4-ох тарифних ставок робітника 1 розряду. Відповідно зменшено оклади працівників, які розраховуються від посадового окладу керівника. Виходячи з цього, зменшено фонд заробітної плати на 1350,27 тис.грн./рік, або з розрахунку на 1 м3 знято 1,04 грн. без ПДВ. 
3. Витрати на відрахування на соціальні заходи (ЄСВ) зменшені на 280,58 тис.грн., або з розрахунку на 1 м3 знято 0,22 грн. без ПДВ. Всього знято 2,96 грн./м3 без ПДВ, або 3,55 грн./ м3 з ПДВ.
4. Ціна за 1 кВт/год. електричної енергії дорахована з 3,11 грн./кВт/год. до 3,475 грн./кВт/год. з ПДВ.
Витрати на електричну енергію збільшилися на 1097,02 тис.грн. або з розрахунку на 1 м3 дораховано 0,89 грн. без ПДВ.
Всього дораховано 0,89 грн./м3 без ПДВ, або 1,07 грн./ м3 з ПДВ.

Це рішення набирає чинності через 15 днів з моменту його опублікування в засобах масової інформації.

Також рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.01.2019 №898 встановлено для комунального підприємства „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради тарифи на послуги з захоронення твердих побутових відходів для всіх груп споживачів:
- для ІІ групи споживачів (бюджетні установи) - 30,33 грн./м³;
- для ІІІ групи споживачів (інші споживачі) - 33,03 грн./м³;
- для населення багатоповерхових будинків та для населення будинків приватного cектору - 28,39 грн./м³.

Це рішення набирає чинності з 01.02.2019 року.

Як повідомив заступник міського голови Анатолій Легенчук, підставою для перегляду тарифу на послугу з захоронення ТПВ, які були введені в дію з 01 січня 2018 року, стало підвищення цін на паливо-мастильні матеріали, запасні частини, комплектуючі та заробітну плату. До цього часу захороненням на полігоні в урочищі Ржатківка займалося згідно угоди ТОВ «Міськкомунсервіс». Згідно змін на законодавчому рівні таку послугу (утримання полігону ТПВ) повинно здійснювати тільки комунальне підприємство. Комунальним підприємством були здійснені розрахунки на основі планових обсягів захоронення ТПВ, які здійснювалися на протязі 2018 року та встановлених проектно-кошторисною документацією устаткування, обладнання, граничним розміром обслуговуючого персоналу.

Новоград-Волинський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Кримінал
Слідчі закінчили досудове розслідування стосовно жінки, яка, скориставшись службовим становищем, виносила та здавала до ломбардів столиці ювелірні прикраси. До Оболонського управління поліції у серпні 2018 року звернулась власниця ювелірної крамниці. Вона повідомила, що після проведення інвентаризації виявила нестачу коштовностей на суму понад одного мільйона гривень. Головною підозрюваною стала продавець – 34-річна уродженка Житомирщини, яка працювала в з...
Пригоди
У неділю, 16 червня близько 09:00 год. ранку було виявлено загоряння сміття на полігоні твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка, який знаходиться з 01.01.2019 року на балансі КП «Шляхрембуд» міської ради. Про це повідомляє відділ інформації та зв’язків з громадськістю Новоград-Волинської міської ради. Цього ж дня з 11 години новоград-волинські рятувальники почали гасити пожежу. Зранку 17 червня  протипожежні роботи було продовжено. На місці події пр...
Спорт
15 червня у місті Житомир проходив Відкритий чемпіонат Житомирської області з класичного та екіпірувального жиму лежачи. Команда міста Новоград-Волинського (ДЮКФП) вперше стала найсильнішою в області, отримавши 36 нагород та 1 командне місце! Про це сайту міста Новограда-Волинського 04141.com.ua повідомив в.о. директора ДЮКФП, керівник гуртків з пауерліфтингу Вадим Омельчук. Зазвичай поступалась тільки житомирській команді.         Індивідуальні результат...
Суспільство
Неймовірну популярність завоювують святкові тематичні букети - в моді композиції з квітів і на перший погляд абсолютно сторонніх предметів - їжі і напоїв, або різних аксесуарів. Вони можуть бути як жартівливими, так і вишуканими, і розкішними. Унікальний букет зачаровує оригінальним дизайном і технікою виконання. Особливо якщо в ньому присутні нестандартні матеріали. Хочете здивувати присутніх і зачарувати винуватця торжества своїм подарунком? Ми Вас позна...
Суспільство
Теорія розбитих вікон — теорія про те, що при вигляді якогось безладу люди перестають поводитися цивілізовано і починають гадити.Побачивши, наприклад, що «тут вже і так насрали», людина вже не буде прагнути поводитися культурно і замість того, щоб донести сміття до урни, просто кине його. Невеликий і вчасно не ліквідований безлад викликає ланцюгову реакцію інших більших заворушень, і там, де ще недавно була чистота і порядок, все виявляється загиджене.Таки...
Спорт
15 червня 2019 року увійде в історію українського та світового футболу. Молодіжна збірна України вперше в незалежній історії українського футболу виграла Чемпіонат світу. Наша команда з семи зіграних матчів фінального турніру перемогла в шести й зіграла лише раз внічию з нігерійцями. Почала турнір команда зі звитяги над американцями, потім перемогла катарців, в 1/8 фіналу розгромила панамців, у чвертьфіналі — колумбійців. В фінал українці вийшли, перемігши...
Суспільство
У Новограді-Волинському проходить фестиваль CERSANIT FAMILY FEST. Уперше один з найбільших працедавців нашого регіону ЦЕРСАНІТ ІНВЕСТ проводить його в такому форматі, а саме за участю усіх охочих мешканців міста та гостей. Раніше свято ЦЕРСАНІТУ проходило в закритому режимі, лише для працівників підприємства і запрошених гостей. Локацію для свята вибрали вдалу, це комплекс "Фортеця" у Новограді-Волинському. Зі сцени з 15 години публіку розважають місцеві к...
Пригоди
15 червня 2019 року близько 13 години у Новограді-Волинському сталася дорожньо-транспортна пригода за участю двох автомобілів. Так, на перехресті вулиць Пушкіна та Гагаріна зіткнулися автомобілі Skoda Felicia бордового кольору та білий Volkswagen Polo. На місце ДТП для документування факту пригоди прибув екіпаж ГШР патрульної поліції, який й визначить винну в дорожньо-транспортній пригоді особу, для подальшого притягнення до адміністративної відповідальнос...
Культура
День Святої Трійці (П'ятидесятниця) в 2019 році припадає на 16 червня. Трійця - третє за важністю після Різдва та Великодня церковне свято. Щороку, в залежності від дати Великодня, Трійця припадає на різні дні, її святкують на 50-й день після Великодня, звідси і її друга назва - П'ятидесятниця. На Трійцю будинок прикрашають зеленню, квітами, які є символами життя і весни. Прийнято на Трійцю ходити на богослужіння, а напередодні Трійці, в батьківську суботу...
Новини по темі
Міносвіти розглядає можливість збільшення освітньої субвенції у 2019 році
Які питання вирішували на засіданні 32-ї сесії Новоград-Волинської міської ради
Кого призначили секретарем окружної виборчої комісії № 65 у Новограді-Волинському
На дорозі Новоград-Волинський – Ярунь – Баранівка вже уклали асфальт на 3,2 км
Став відомий керівний склад окружної виборчої комісії №65 в Новограді-Волинському
За яку партію голосуватимуть на виборах новоград-волинці (РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ)
Зеленський повернув громадянство України Міхеілу Саакашвілі
В Україні офіційно стартувала виборча кампанія в Раду
Набув чинності указ президента про розпуск Верховної Ради
Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради і призначення позачергових виборів