У Новограді відбулося засідання виконкому: Які прийняті рішення?

16 січня 2019 року у великій залі Будинку рад відбулося 66 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. У засіданні, що проходило під головуванням міського голови Віктора Весельського, взяли участь 19 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради.

На засідання виконавчого комітету, попередньо за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради, було внесено і розглянуто 30 питань, в тому числі заслухано інформацію про роботу контрольної комісії виконавчого комітету міської ради за дотриманням зобов’язань щодо сплати податків та зборів до міського бюджету, інформацію про надходження до міського бюджету коштів від пайової участі за 2018 рік, а також інформацію про укладені договори про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста та стан розрахунків за період з 01.01.2018 – 31.12.2018 року. Питання «Про реєстр майна комунальної власності» в процесі обговорення було знято на доопрацювання.

Зокрема, згідно до вимог чинного законодавства, з метою забезпечення рівного доступу до дошкільної освіти дітей з особливими освітніми потребами, виконавчий комітет міської ради відповідним рішенням погодив відкриття інклюзивних груп для дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами в Новоград-Волинському Центрі розвитку дитини „Дельфін“ та Новоград-Волинському дошкільному навчальному закладі №13 „Ромашка“ на базі діючих груп з 16.01.2019 року. А також для належного функціонування інклюзивних груп погодив введення до штатних розписів зазначених закладів додатково по 1,0 посаді асистента вихователя, утримання яких буде здійснюватися за рахунок фонду оплати праці, передбаченого на заклади дошкільної освіти.

Ще одним рішенням, у зв’язку з проведенням 31 березня 2019 року чергових виборів Президента України, виконавчий комітет міської ради погодив визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації суб’єктами виборчого процесу на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади.

Ряд питань, які розглядалися під час засідання, стосувалися тарифної політики. Зокрема, рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.01.2019 №895 встановлено приватному підприємству ,,Теплодар-2“ тариф на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії, для бюджетних установ міста Новограда-Волинського на рівні – 1535,04 грн./Гкал з ПДВ.

Як повідомив заступник міського голови Анатолій Легенчук, причинами встановлення нового тарифу для Товариства стали зміни середньозваженого тарифу для підприємств Житомирської області, затвердженого Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України по Житомирській області ще 25.09.2018 року.

Даний тариф вводиться в дію з дня офіційного оприлюднення рішення.

Також відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради скориговано комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“:
- тарифи на послуги з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії на рівні - 60,81 грн/м2 (з ПДВ);
- структуру одноставкових тарифів на послуги з централізованого опалення для потреб населення, проживаючого у житлових будинках без будинкових приладів обліку теплової енергії.

Доповідач з даного питання, заступник міського голови Анатолій Легенчук зазначив, що причинами коригування окремих складових тарифів стало виконання припису від 29.12.2018 року №010, згідно акту перевірки головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області від 29.12.2018 року №000017. Згідно припису тариф був перерахований в частині зменшення розміру амортизаційних відрахувань на 0,6% або на 0,38 грн. Отож, після перерахунку діючий тариф з 61,19 грн/м2 знижено до 60,81 грн/м2.

Це рішення набирає чинності з 01.02.2019 року.

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ має здійснити перерахунок розміру плати за централізоване опалення для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії за період з 11.10.2018 року по 31.01.2019 року включно, у частині зменшення на 0,38 грн/м2 опалювальної площі.

Ще одним рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.01.2019 №897, розглянувши клопотання начальника комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“, збільшено вартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, що надає зазначене комунальне підприємство, а саме: вартість послуги водопостачання збільшено на 3,28 грн. і становить 14,58 грн./ 1 куб.м. з ПДВ; вартість послуги водовідведення збільшено на 2,72 грн. і становить 21,19 грн./ 1 куб.м. з ПДВ.

Нагадаємо, що під час 63 позачергового засідання виконавчого комітету міської ради, 21 грудня 2018 року, КП НВМР «ВУВКГ» запропонувало збільшити вартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення до економічно-обгрунтованих, а саме: на водопостачання з діючих на той час 11,08 грн/1 куб. м з ПДВ до 15,61 грн/1 куб. м з ПДВ (на 40,9%); на водовідведення з 18,08 грн/1 куб. м з ПДВ до 22,64 грн/1 куб. м з ПДВ (на 25,2%). Даний тариф не був підтриманий членами виконавчого комітету.

22 грудня 2018 року у конференц-залі міської ради за участі членів виконавчого комітету міської ради, громадських активістів і керівництва комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» відбулось повторне обговорення тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення з метою роз’яснення питання складових тарифів. Після детального обговорення кожної статті витрат, закладених в тариф, враховуючи соціальне значення впливу тарифу на територіальну громаду міста було внесено ряд пропозицій щодо їх зменшення.

Зокрема, було здійснено наступні перерахунки: 
1. Зняті фінансові витрати (відсотки та маржа за обслуговування субкредиту МБРР) в сумі 2156,76 тис.грн./рік, або з розрахунку на 1 м3 знято 1,70 грн. без ПДВ.
2. Премії робітникам зменшені з 10% до 5%, ІТР зняті повністю. Посадовий оклад керівника зменшено до кратності 4-ох тарифних ставок робітника 1 розряду. Відповідно зменшено оклади працівників, які розраховуються від посадового окладу керівника. Виходячи з цього, зменшено фонд заробітної плати на 1350,27 тис.грн./рік, або з розрахунку на 1 м3 знято 1,04 грн. без ПДВ. 
3. Витрати на відрахування на соціальні заходи (ЄСВ) зменшені на 280,58 тис.грн., або з розрахунку на 1 м3 знято 0,22 грн. без ПДВ. Всього знято 2,96 грн./м3 без ПДВ, або 3,55 грн./ м3 з ПДВ.
4. Ціна за 1 кВт/год. електричної енергії дорахована з 3,11 грн./кВт/год. до 3,475 грн./кВт/год. з ПДВ.
Витрати на електричну енергію збільшилися на 1097,02 тис.грн. або з розрахунку на 1 м3 дораховано 0,89 грн. без ПДВ.
Всього дораховано 0,89 грн./м3 без ПДВ, або 1,07 грн./ м3 з ПДВ.

Це рішення набирає чинності через 15 днів з моменту його опублікування в засобах масової інформації.

Також рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.01.2019 №898 встановлено для комунального підприємства „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради тарифи на послуги з захоронення твердих побутових відходів для всіх груп споживачів:
- для ІІ групи споживачів (бюджетні установи) - 30,33 грн./м³;
- для ІІІ групи споживачів (інші споживачі) - 33,03 грн./м³;
- для населення багатоповерхових будинків та для населення будинків приватного cектору - 28,39 грн./м³.

Це рішення набирає чинності з 01.02.2019 року.

Як повідомив заступник міського голови Анатолій Легенчук, підставою для перегляду тарифу на послугу з захоронення ТПВ, які були введені в дію з 01 січня 2018 року, стало підвищення цін на паливо-мастильні матеріали, запасні частини, комплектуючі та заробітну плату. До цього часу захороненням на полігоні в урочищі Ржатківка займалося згідно угоди ТОВ «Міськкомунсервіс». Згідно змін на законодавчому рівні таку послугу (утримання полігону ТПВ) повинно здійснювати тільки комунальне підприємство. Комунальним підприємством були здійснені розрахунки на основі планових обсягів захоронення ТПВ, які здійснювалися на протязі 2018 року та встановлених проектно-кошторисною документацією устаткування, обладнання, граничним розміром обслуговуючого персоналу.

Новоград-Волинський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
У Новограді-Волинському по вулиці Героїв Майдану на пішохідному переході, з метою забезпечення безпеки пішоходів, встановлено антивандального "хлопчика". Вказаний пішохідний перехід є одним із небезпечних місць у Новограді-Волинському, оскільки більшість пішоходів - діти. Поруч знаходиться ліцей №1, дитячий садочок, бібліотека та інші навчальні заклади. Не зажди водії дотримуються безпечної швидкості руху автомобілями та наражають на небезпеку громадян. Са...
Влада
Фінансисти місцевих рад всієї області говорять сьогодні у Житомирському РВ АМУ про виклики громад До столиці Житомирщини, громади-члена Асоціації міст України, 20 вересня з’їхалися місцеві самоврядці, щоб дізнатися, у яких фінансових умовах доведеться господарювати у році прийдешньому та як вдосконалити механізми законодавчого регулювання бюджетних відносин на 2020 рік. Майданчиком для спілкування представників органів місцевого самоврядування став практик...
Культура
Літо закінчилося, але справжні пригоди тільки починаються! Проведіть вихідні цікаво та корисно на майданчиках осінніх фестивалів.   ЕММА-2019 у Житомирі Вже цієї суботи запрошуємо житомирян та гостей міста на найгучнішу подію осені – Чемпіонат України з автозвуку та тюнінгу «ЕММА Україна 2019».   Вхід на фінал Чемпіонату «ЕММА-2019» – вільний.   Адреса проведення – м. Житомир, проспект Незалежності, 55 В (парковка «МЕТРО Кеш енд Керрі Україна»).   Відбудет...
Суспільство
Урочисте покладання квітів, присвячене Дню партизанської слави, відбулося сьогодні, 20 вересня, біля пам’ятного знаку у сквері Слави.  Про це повідомляє відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.  Участь у заході взяли в.о. міського голови Оксана Гвозденко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, т.в.о. директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Олена Пономаренко, ветерани Другої світової війни, пр...
Суспільство
Держдепартамент США оголосив дату початку онлайн-реєстрації на участь в лотереї Green Card 2021  Прийом заявок стартує 2 жовтня 2019 року в 12:00 за східним американським часом і триватиме до 12:00 5 листопада за східним часом. В 2021 році розіграють 55 тисяч грін-карт (Diversity Visas (DVs). У розіграші є дві головні умови: ви повинні народитися в країні-учасниці лотереї; у вас повинно бути закінчено середню освіту або 2 роки трудового стажу протягом ос...
Культура
У Новограді-Волинському продовжується мистецька акція "Узори Олени Пчілки", яку було презентовано в січні 2019 року. Про це повідомляє Музей родини Косачів. За цей час до вишивання узорів, що їх зібрала Олена Пчілка під час проживання в Новограді-Волинському, долучилися вже сотні охочих: це і дорослі, і школярі, і студенти, жителі Новограда- Волинського і гості міста з України, Польщі, Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Північної Кореї, Японії, Франції,...
Суспільство
Сьогодні, 19 вересня 2019 року в Новограді-Волинському відбулося засідання Новоград-Волинського міського громадського об'єнання фізичних осіб-підприємців, представників малого та середнього бізнесу   "ЗВЯГЕЛЬЧАНИ". Участь в засідані взяли й представники Новоград-Волинського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області. Основний меседж до підприємців, які пов'язані з сферою обігу продуктів харчування - впровадження ...
Бізнес
Ще з радянських часів у більшості мешканців України досить неоднозначне ставлення до підприємців. Але яке б воно не було, усім потрібно розуміти, у розвинених країнах світу малий та середній бізнес, є справжнім рушієм економіки, який працює на благо усіх громадян. Чим більше людей зайнято у підприємницькій діяльності, тим більше у вигляді податків та зборів поповнюються бюджети усіх рівнів. Як живеться малому бізнесу в Новограді-Волинському? На жаль, маємо...
Суспільство
Військовослужбовці 30-ї механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького зі сходу повернулися додому. Сьогодні, 19 вересня 2019 року їх вітала з прибуттям громада Новограда-Волинського. Урочиста зустріч розпочалася вшануванням пам'яті загиблих воїнів покладанням квітів до Меморіалу загиблим за незалежність, суверенітет та цілісність України. У продовження урочистостей військовослужбовцям були вручені державні нагороди, їх вітали представники місько...
Новини по темі
Громади Новоград-Волинщини шукали шляхи вдосконалення бюджетних відносин на 2020 рік
Новий "губернатор" Житомирщини без попередження відвідав Новоград-Волинський район
Хочеш захищати водні біоресурси?: Житомирський рибоохоронний патруль запрошує на роботу!
"Поліція в Новограді-Волинському не працює" - нардеп Дмитро Костюк
Свої перші законопроекти подав нардеп з Новоград-Волинського округу
100 днів Президента Володимира Зеленського: опитування експертів
100 днів після президентських виборів: оцінки та очікування громадян
В’яне трава і сохнуть дерева: На Новоград-Волинщині зробили дорогу сольовою сумішшю (ВІДЕО)
У Новоград-Волинській місцевій прокуратурі відбулася координаційна нарада
Городницька ОТГ стала членом Асоціації міст України