У Новограді відбулося засідання виконкому: Які прийняті рішення?

16 січня 2019 року у великій залі Будинку рад відбулося 66 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. У засіданні, що проходило під головуванням міського голови Віктора Весельського, взяли участь 19 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради.

На засідання виконавчого комітету, попередньо за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради, було внесено і розглянуто 30 питань, в тому числі заслухано інформацію про роботу контрольної комісії виконавчого комітету міської ради за дотриманням зобов’язань щодо сплати податків та зборів до міського бюджету, інформацію про надходження до міського бюджету коштів від пайової участі за 2018 рік, а також інформацію про укладені договори про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста та стан розрахунків за період з 01.01.2018 – 31.12.2018 року. Питання «Про реєстр майна комунальної власності» в процесі обговорення було знято на доопрацювання.

Зокрема, згідно до вимог чинного законодавства, з метою забезпечення рівного доступу до дошкільної освіти дітей з особливими освітніми потребами, виконавчий комітет міської ради відповідним рішенням погодив відкриття інклюзивних груп для дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами в Новоград-Волинському Центрі розвитку дитини „Дельфін“ та Новоград-Волинському дошкільному навчальному закладі №13 „Ромашка“ на базі діючих груп з 16.01.2019 року. А також для належного функціонування інклюзивних груп погодив введення до штатних розписів зазначених закладів додатково по 1,0 посаді асистента вихователя, утримання яких буде здійснюватися за рахунок фонду оплати праці, передбаченого на заклади дошкільної освіти.

Ще одним рішенням, у зв’язку з проведенням 31 березня 2019 року чергових виборів Президента України, виконавчий комітет міської ради погодив визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації суб’єктами виборчого процесу на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади.

Ряд питань, які розглядалися під час засідання, стосувалися тарифної політики. Зокрема, рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.01.2019 №895 встановлено приватному підприємству ,,Теплодар-2“ тариф на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії, для бюджетних установ міста Новограда-Волинського на рівні – 1535,04 грн./Гкал з ПДВ.

Як повідомив заступник міського голови Анатолій Легенчук, причинами встановлення нового тарифу для Товариства стали зміни середньозваженого тарифу для підприємств Житомирської області, затвердженого Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України по Житомирській області ще 25.09.2018 року.

Даний тариф вводиться в дію з дня офіційного оприлюднення рішення.

Також відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради скориговано комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“:
- тарифи на послуги з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії на рівні - 60,81 грн/м2 (з ПДВ);
- структуру одноставкових тарифів на послуги з централізованого опалення для потреб населення, проживаючого у житлових будинках без будинкових приладів обліку теплової енергії.

Доповідач з даного питання, заступник міського голови Анатолій Легенчук зазначив, що причинами коригування окремих складових тарифів стало виконання припису від 29.12.2018 року №010, згідно акту перевірки головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області від 29.12.2018 року №000017. Згідно припису тариф був перерахований в частині зменшення розміру амортизаційних відрахувань на 0,6% або на 0,38 грн. Отож, після перерахунку діючий тариф з 61,19 грн/м2 знижено до 60,81 грн/м2.

Це рішення набирає чинності з 01.02.2019 року.

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ має здійснити перерахунок розміру плати за централізоване опалення для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії за період з 11.10.2018 року по 31.01.2019 року включно, у частині зменшення на 0,38 грн/м2 опалювальної площі.

Ще одним рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.01.2019 №897, розглянувши клопотання начальника комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“, збільшено вартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, що надає зазначене комунальне підприємство, а саме: вартість послуги водопостачання збільшено на 3,28 грн. і становить 14,58 грн./ 1 куб.м. з ПДВ; вартість послуги водовідведення збільшено на 2,72 грн. і становить 21,19 грн./ 1 куб.м. з ПДВ.

Нагадаємо, що під час 63 позачергового засідання виконавчого комітету міської ради, 21 грудня 2018 року, КП НВМР «ВУВКГ» запропонувало збільшити вартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення до економічно-обгрунтованих, а саме: на водопостачання з діючих на той час 11,08 грн/1 куб. м з ПДВ до 15,61 грн/1 куб. м з ПДВ (на 40,9%); на водовідведення з 18,08 грн/1 куб. м з ПДВ до 22,64 грн/1 куб. м з ПДВ (на 25,2%). Даний тариф не був підтриманий членами виконавчого комітету.

22 грудня 2018 року у конференц-залі міської ради за участі членів виконавчого комітету міської ради, громадських активістів і керівництва комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» відбулось повторне обговорення тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення з метою роз’яснення питання складових тарифів. Після детального обговорення кожної статті витрат, закладених в тариф, враховуючи соціальне значення впливу тарифу на територіальну громаду міста було внесено ряд пропозицій щодо їх зменшення.

Зокрема, було здійснено наступні перерахунки: 
1. Зняті фінансові витрати (відсотки та маржа за обслуговування субкредиту МБРР) в сумі 2156,76 тис.грн./рік, або з розрахунку на 1 м3 знято 1,70 грн. без ПДВ.
2. Премії робітникам зменшені з 10% до 5%, ІТР зняті повністю. Посадовий оклад керівника зменшено до кратності 4-ох тарифних ставок робітника 1 розряду. Відповідно зменшено оклади працівників, які розраховуються від посадового окладу керівника. Виходячи з цього, зменшено фонд заробітної плати на 1350,27 тис.грн./рік, або з розрахунку на 1 м3 знято 1,04 грн. без ПДВ. 
3. Витрати на відрахування на соціальні заходи (ЄСВ) зменшені на 280,58 тис.грн., або з розрахунку на 1 м3 знято 0,22 грн. без ПДВ. Всього знято 2,96 грн./м3 без ПДВ, або 3,55 грн./ м3 з ПДВ.
4. Ціна за 1 кВт/год. електричної енергії дорахована з 3,11 грн./кВт/год. до 3,475 грн./кВт/год. з ПДВ.
Витрати на електричну енергію збільшилися на 1097,02 тис.грн. або з розрахунку на 1 м3 дораховано 0,89 грн. без ПДВ.
Всього дораховано 0,89 грн./м3 без ПДВ, або 1,07 грн./ м3 з ПДВ.

Це рішення набирає чинності через 15 днів з моменту його опублікування в засобах масової інформації.

Також рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.01.2019 №898 встановлено для комунального підприємства „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради тарифи на послуги з захоронення твердих побутових відходів для всіх груп споживачів:
- для ІІ групи споживачів (бюджетні установи) - 30,33 грн./м³;
- для ІІІ групи споживачів (інші споживачі) - 33,03 грн./м³;
- для населення багатоповерхових будинків та для населення будинків приватного cектору - 28,39 грн./м³.

Це рішення набирає чинності з 01.02.2019 року.

Як повідомив заступник міського голови Анатолій Легенчук, підставою для перегляду тарифу на послугу з захоронення ТПВ, які були введені в дію з 01 січня 2018 року, стало підвищення цін на паливо-мастильні матеріали, запасні частини, комплектуючі та заробітну плату. До цього часу захороненням на полігоні в урочищі Ржатківка займалося згідно угоди ТОВ «Міськкомунсервіс». Згідно змін на законодавчому рівні таку послугу (утримання полігону ТПВ) повинно здійснювати тільки комунальне підприємство. Комунальним підприємством були здійснені розрахунки на основі планових обсягів захоронення ТПВ, які здійснювалися на протязі 2018 року та встановлених проектно-кошторисною документацією устаткування, обладнання, граничним розміром обслуговуючого персоналу.

Новоград-Волинський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Влада
Як повідомлялося раніше, 23 квітня 2019 року міський голова Віктор Весельський здійснив виїзну нараду щодо оптимізації надання медичних послуг в місті, під час якої відвідав КНП «ЦПМСД міста Новограда-Волинського» та КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» в поліклінічному корпусі. Цього ж дня Віктор Леонідович ознайомився з роботою медичних працівників ряду лікувально-профілактичних закладів Новограда-Волинського, а саме: КНП «Новоград-Волинське міськрайонн...
Влада
Депутати з фракції Самопоміч підготували законопроект щодо обмеження повноважень президента, його вже розкритикували в команді новообраного глави держави.   Не встигли в Україні закінчитися вибори президента, як можуть змінитися самі повноваження глави держави.   З такою ініціативою виступила партія Самопоміч. У політичній силі стверджують, що просто хочуть привести повноваження президента у відповідність з Конституцією.   Але в команді Володимира Зеленськ...
Кримінал
23 квітня у с. Чижівці розшуківці карного розшуку Новоград-Волинського відділу поліції затримали двох парубків за підозрою у причетності до щойно скоєної крадіжки. Загалом поліцейські мають підстави перевіряти молодиків щодо вчинення ще низки злочинів. Власник домогосподарства, повертаючись додому, помітив неподалік підозрілих парубків, а коли зайшов на власне обійстя, то виявив пошкоджене вікно, а усередині – зникнення телефонів, ювелірних виробів із золо...
Новини компаній
Побутова техніка є незамінною річчю в домі, заощаджуючи час та енергію кожної людини. Якщо вона вийшла з ладу, потрібно чимало коштів на ремонт або купівлю нової. Кредит онлайн – найбільш зручний та швидкий спосіб отримати гроші на ремонт/купівлю техніки. Чому не варто звертатися за кредитом до банку? Банківські установи ідеально підходять для отримання позики на велику суму з конкретною метою, наприклад придбання автомобілю або квартири. У цих випадках кл...
Суспільство
У Новоград-Волинського районі місцеві пошуківці знайшли останки двох солдатів, які загинули у 1941 році. Про це 23 квітня 2019 року на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомило Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». «23 квітня 2019 року група ІПО «Пошук» проводила польові роботи в Новоград-Волинському районі на околиці села Броники. За підсумками дня було виявлено двох солдатів РСЧА з оборонних боїв липня 1941 року. При солдатах було виявлено...
Суспільство
Цього року минає 33-й рік з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції – однієї із наймаштабніших техногенних катастроф в історії людства.  26 квітня 2019 року о 11 год. відбудеться мітинг-реквієм по вшануванню пам’яті загиблих, померлих, потерпілих громадян та покладання квітів до пам’ятного знаку жертв Чорнобильської катастрофи. Крім того, підтримуючи осіб, які постраждали внаслідок аварії, та до роковин Чорнобильської катастрофи у Новограді-Вол...
Спорт
Пропонуємо вашій увазі учасників груп, дати та місця проведення обласних (фінальних) змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» 2019 року у вікових категоріях U-11, U-12, U-13 та U-14. U-11 29.04.2019 р., м. Бердичів м. Коростень ЗОШ № 9. Овруцький ЗЗСО № 4. Хорошівська гімназія. Баранівська гімназія. м. Бердичів НВК № 10. м. Житомир ЗОШ № 5. U-12 01.05.2019 р., м. Новоград-Волинський м. Коростень міський колегіум. Овруцька гімназія ім. Малишка. Черн...
Кримінал
23 квітня працівники Овруцького відділення поліції затримали 34-річного жителя с. Мацьки за підозрою у вбивстві 72-річного пенсіонера. Встановлено, що конфлікт між цими чоловіками виник напередодні увечері після спільного вживання спиртних напоїв. Повідомлення про виявлення трупа батька у його будинку надійшло до поліції від сина уранці 23 квітня. Працівники слідчо-оперативної групи Овруцького відділення поліції, які прибули до місця, у с. Мацьки, виявили...
Спорт
У вівторок, 30 квітня відбудуться перші чвертьфінальні матчі малого кубку “Весна надій 2019” та матчі-відповіді кубку “Весна надій 2019”. 1/4 фіналу кубку “Весна надій 2019” , початок о 15:00. ФК Металіст (с.Чижівка)-ФК Ураган (с. Жадківка)ФК Моноліт (Нал. Станція)-ФК Фортуна (с. Сл. Романівська)ФК Граніт (с. Токарів)-ФК Рись (м. Новоград–Волинський) ФК Авангард (с.Горбаша)-ФК Смолка (м. Новоград–Волинський) 1/4 фіналу кубку малого кубку “Весна надій 2019”...
Новини по темі
Міський голова Віктор Весельський відвідав ряд медичних закладів Новограда-Волинського
Прихований державний переворот: Президента хочуть збити на взлеті
Як проголосували на Новоград-Волинському 65-му виборчому окрузі (РЕЗУЛЬТАТИ)
У Новограді-Волинському виборець повідомила про ручки зі зникаючими чорнилами
30 червня в ОТГ Новоград-Волинського району відбудуться перші вибори
Конкурс для громад: Сталий енергетичний розвиток ОТГ
Наступний етап передачі земель громадам
Представники Новограда взяли участь в форумі енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі"
Майже 10 тисяч родин Житомирщини можуть отримувати від 1,7 тис. грн щомісяця. Як оформити?
Громади Житомирщини можуть отримати півмільйона для реалізації культурного проекту