• Головна
  • У Новограді-Волинському відбулась нарада з питань фінансування територіального медичного об’єднання у 2019 році
16:12, 17 січня 2019 р.

У Новограді-Волинському відбулась нарада з питань фінансування територіального медичного об’єднання у 2019 році

У Новограді-Волинському відбулась нарада з питань фінансування територіального медичного об’єднання у 2019 році

17 січня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулась нарада з питань фінансування КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

Участь у обговоренні пропозицій та потреб для утримання об’єкту спільної комунальної власності у поточному році взяли в.о. міського голови Сергій Колотов (розпорядження міського голови «Про відрядження» від 10.01.2019 № 5(о)), секретар міської ради Василь Остапчук, т.в.о. голови районної державної адміністрації Наталія Даниленко, а також т.в.о. начальника фінансового управління міської ради Валентина Іваненко, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак, головний лікар КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» Василь Борис та запрошені.

В.о. міського голови Сергій Колотов повідомив, що за підсумками 2018 року район виконав свої фінансові зобов’язання щодо утримання міськрай ТМО. Однак деякі об’єднані територіальні громади не профінансували в повній мірі передбачені видатки відповідно до потреб. Зокрема, Брониківська ОТГ заборгувала 120 тис. грн. Звичайно, така ситуація не сприяє покращенню стану надання медичної допомоги населенню.

Як зазначила т.в.о. голови районної державної адміністрації Наталія Даниленко, у поточному році район зі своєї сторони буде намагатися забезпечити фінансування в належній мірі. Однак наразі ситуація з наповненням районного бюджету дещо складніша, ніж була у минулому році.

Відтак, під час наради було розглянуто пропозиції щодо капітальних та поточних видатків для утримання закладу охорони здоров’я, фінансування яких буде здійснюватися за кошти місцевих бюджетів (власників об’єкту спільної комунальної власності).

Головний лікар КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» Василь Борис підкреслив, що одним з пріоритетів є продовження будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО. Даний об’єкт включено до фінансування Державним фондом регіонального розвитку, що передбачає співфінансування з місцевих бюджетів.

Також об’єктами для бюджету розвитку комунального некомерційного підприємства визначено капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії, поточний ремонт приміщення для розміщення жіночої консультації, придбання УЗД апарату, артроскопу, переобладнання рентгенапарату.

На наступному тижні відбудуться спільні наради міської та районної влади з представниками ОТГ щодо питання забезпечення фінансування КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» у 2019 році.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...