• Головна
  • «Чарівна кулька» від студії східного танцю «Есін»
13:39, 18 січня 2019 р.

«Чарівна кулька» від студії східного танцю «Есін»

«Чарівна кулька» від студії східного танцю «Есін»

Під новий рік трапляються чудеса. Це точно знають учениці студії східного танцю «Есін». 30 грудня, а також перед Старим Новим роком, 12 січня, у будинку офіцерів відбулася музична вистава під назвою «Чарівна кулька», сповнена чудес та чарівництва.

Вже п’ятий рік поспіль вихованці студії «Есін» представляють новорічну казку. Це не просто концерт східних танців. Це вистава, у якій різнобарвні музичні номери поєднані цікавим та оригінальним сюжетом. 

У студії «Есін» одним з принципів виховання є всебічний розвиток особистості. Такі вистави дають змогу розвинути акторські здібності. На новий рік діти стають казковими героями. У виставі задіяні всі учениці студії – головні та епізодичні ролі змінюються кожного року. Учениці студії знають, що важливо вміти грати як головну роль, так і епізод, адже і від першого і від другого залежить успіх вистави в цілому. Тому кожна учениця спробує і головну роль, і епізодичний виступ. Крім того, на виставу ми завжди запрошуємо талановитих дітей та молодь міста – вокалістів, музикантів, хореографічні колективи. 

Так, у «Чарівній кульці» головними героями стали Марія Машковська, Юлія Мелентьєва та Дмитро Рожко. Будучи звичайними дітьми, вони потрапили у незвичайні пригоди. Яскраві ролі та чудові хореографічні композиції виконали також наступні учениці студії «Есін»: Катерина Дереженко, Анастасія Кусик, Сніжана Процюк, Дар’я Дяченко, Вероніка Куницька, Аліна Кусик, Аріна Іваніщак, Маргарита Корсак, Даніела Тимофеєва, Вікторія Оверчук, Анастасія Арсенюк, Вероніка Шевчук, Дар’я Онищенко, Валерія Поліщук, Дарина Бугайчук. Сольним номером радувала глядачів Владислава Єзерська, а дуетним – Анастасія Березіна та Катерина Олександрук. Всі групи студії «Есін» танцювали номери ансамблю. Чарівні вокальні номери представили Каріна Качур, Юлія Бобер, Іванна Кирик та Марина Гуменюк. Чудовою грою на музичних інструментах вражали глядачів музиканти Євген Машковський (гра на електрогітарі) та Аркадій Маслій (гра на скрипці). У «Чарівній кульці» прийняв участь також хореографічний ансамбль ліцею №4, молодша і середня група якого представили сучасні танці. Загалом у цій виставі було задіяно близько 70-ти юних артистів.

Новорічні вистави від студії «Есін» завжди спонукають дітей (і учасників, і глядачів) робити висновки. Герої потрапляють у незвичайні обставини, стикаються з перешкодами, але все ж таки перемагають добро, дружба, сміливість та справедливість. Кожного року керівник студії, Надія Машковська, пише новий оригінальний сценарій, тому новорічні казки від студії «Есін» лишаються цікавими та непередбачуваними.

Вітаємо всіх учасників вистави з чудовими виступами! Бажаємо всім успіхів у новому році!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Учениці #східні танці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...