10:36, 30 січня 2019 р.
«Школа «Обдарована дитина» в Новоград-Волинському дошкільному навчальному закладі №13 «Ромашка»
«Школа «Обдарована дитина» з обслуговуючої праці в гостяху Новоград-Волинського дошкільного навчальногозакладу №13 «Ромашка».
Другий рік поспіль слухачі Школи «Обдарована дитина», а це переможці міського етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці та їх викладачі дарують дошкільнятам ДНЗ №13 вироби, які власноруч створюють під час олімпіади.
Цей рік не став виключенням. Слухачі цьогорічної Школи «Обдарована дитина» учениці Ліцею №1 Литвинчук А., Майданович В.(вчитель Габелко О.Є), учениця ЗОШ №2 Соколовська А.(вчитель Колосович Л.І.), учениця ЗОШ №7 Кондратюк В.(вчитель Ахмеджанова Л.М.), учениця ЗОШ №9 Каменчук О. (вчитель Брацюк І.В.), учениця ЗОШ №10 Синяк Н. (вчитель Свиденюк Г.Л.), учениці Ліцею №11 Дудко К., Мисник О., Ювхимович О., Гордієнко Д. (вчитель Ковальчук Н.С.) на чолі з керівником Габелко Олексадрою Євгенівною подарували дошкільнятам вироби до лялькового театру.
Олена Тесленко, методист ІМЦ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...