• Головна
  • 32 дитини-сироти у Новограді перебувають на квартирному обліку
14:00, 30 січня 2019 р.

32 дитини-сироти у Новограді перебувають на квартирному обліку

30 січня 2019 року за участю заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулася міжвідомча нарада щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.


В місті діє «Цільова соціальна програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2020», яка затверджена рішенням дев’ятнадцятої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 року № 411 з метою реалізації державної політики у даному напрямку.


На квартирному обліку виконавчого комітету міської ради перебувають 32 особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років. З 2014 року 8 особам із зазначених категорій придбано соціальне житло.


Міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюється соціальний супровід осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким придбано соціальне житло, з метою сприяння в адаптації за новим місцем проживання. В ході здійснення соціального супроводу виникають питання, які потребують допомоги у їх вирішенні, тому виникла необхідність у проведенні міжвідомчої наради.


На нараді були розглянуті наступні питання: здійснення соціального супроводу осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким придбано соціальне житло з метою сприяння в адаптації за новим місцем проживання; постановка/ведення квартирного, соціального квартирного обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, обговорення; щодо соціального житла, яке придбане в жовтні 2016 року для особи з числа дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.


За підсумками наради прийнято відповідні рішення.

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...